Wpis z mikrobloga

Trzy bardzo ciekawe misje. Najpierw na zlecenie Elizabety odzyskujemy torbę z kokainą, wszystko dzieje się w nieczynnym szpitalu, najpierw bardzo duża strzelanina z gangusami, potem równie duża z policją, a na koniec ucieczka z trzema gwiazdkami. Pamiętam, ze jak przechodziłem grę pierwszy raz to musiałem to powtarzać kilkanaście razy. A teraz udało się za pierwszym - kluczowe, żeby wiedzieć kiedy posuwać się do przodu bardzo ostrożnie, a kiedy szarżować bez zastanowienia. Na koniec okazuje się, że Michelle to tajna agentka, która inwigiluje Nico.

Druga to typowe pokręcone klimaty charakterystyczne dla serii GTA. Elizabeta świruje, traci panowanie nad sobą i zabija Mannego i Jaya, którzy akurat przyszli kręcić o niej program. Zadaniem nico jest pozbyć się ich ciał, ładujemy ich do bagażnika i odwozimy do handlarza organów. Najlepszą opcją jest, że przy każdym drobnym stuknięciu bagażnik się otwiera, więc trzeba wyjść na zewnątrz i go zamknąć, żeby policja się nie skapowała co wieziemy XD

W trzeciej misji dowiadujemy się, że porwali Romana za karciane długi. Żeby go uratować trzeba wyjść cało z ogromnej strzelaniny w magazynie, w kilku momentach przeciwnicy są poustawiani bardzo złośliwie - np 3 typków na belce konstrukcyjnej pod dachem pruje do nas prosto z góry.

Ponadto bardzo solidna porcja 35 kolejnych gołębi, aktualny stan 99/200

Stan ukończenia 45,52%

#gta4na100 #gry #gta #gtaiv
Pobierz 19karol90 - Trzy bardzo ciekawe misje. Najpierw na zlecenie Elizabety odzyskujemy tor...
źródło: comment_1666637100kIaY990MOxjcCx6VyRpGwg.jpg
  • 6
@MerytorycznieNiepoprawny:
To chyba z tych 10 misji z rozwożeniem zioła.

Ja mam inne zdanie, o którym już pisałem, fabularnie to dla mnie najlepsza część. Co ci się nie podoba w czwórce?

Jeśli dobrze zrozumiałem to nie potrzeba mieć ich cały czas ponad 80% tylko przynajmniej raz przekroczyć 75% żeby odblokować umiejętności specjalne, taki procent sam wskoczy przy robieniu wszystkich aktywności z każdym z trzech typków co też jest potrzebne do 100%.