Wpis z mikrobloga

Pojechałem na przeglad wieczorem na stację diagnostyczną. Facet taki starszy dziadek, wszystko ok było ale żarówka byla z przodu źle włożona. Okazalo się ze jakas spinka tam z tylu nie dociska i jakas taka blaszka wygieta i sie jej nie da zapiac. Oczywiście miejsca jak na lekarstwo, ale facet postanowil to zrobić, wzial jakies kombinerki takie dlugie a mi daje latarke i kaze sobie tam świecić bo gówno widać. I oczywiscie zaraz sie zaczeło:

NO Z LEWEJ BARDZIEJ!!!
TUTU NO TU, NIE RUSZA PAN TAK BO NIE WIDZĘ
NO PANIE SWIEĆŻE PAN JAKO A NIE TAK JAKOŚ!!!

i na końcu nastąpiło legendarne:

NOŻ KUR...A MAĆ SOBIE PAN ŚWIECISZ CZY MNIE?!!!!!

W tym momencie poczułem się znowu jakbym miał 12 lat i pomagał swojemu ojcu. Jeszcze dwie dychy chłopu dorzuciłem, nie dlatego ze napocił sie przy tym jak idiota ale w kilka sekund sprawił że odmłodniałem o 25 lat i mialem flashbacki z dzieciństwa. Polecam ten stan.
#motoryzacja #opowiescizdupy #heheszki
  • 74
@adam-photolive: śmieszne jest to, że chcąc nie chcąc prędzej czy później wszyscy stajemy się swoimi ojcami, zupełnie nieświadomie. uswiadomilem to sobie, jak sam zmieniałem żarówkę w aucie i sam rzuciłem do dziewczyny to legendarne „mi swiecisz czy sobie?”. poczułem się jak w filmach, gdzie podróżujący w czasie próbują za wszelką cenę zmienić bieg przyszłości, ale z czasem uświadamiają sobie, że każda ich decyzja tylko ich przybliża do powtórzenia dokładnie tego samego
@adam-photolive: bo pewnie do tego trzeba było wykręcić cały reflektor- niby 3 śrubki, ale się nie chce. A drucik do blaszki normalna rzecz przy zapięciu żarówek - nie dość że trzyma to jeszcze lekko amortyzuje. Jak ktoś nie wymieniał żarówki w samochodzie to zostaje mu tylko fantazjować - ale czego można się spodziewać od elyty wykopu
@adam-photolive: jestem w stanie Ci uwierzyć w tą historię. Tam gdzie jeżdżę na przegląd też pracuję dwóch dziadków na zmianę w wieku mojego ojca. Zawsze mi każe zejść do kanału #!$%@? bo ruda na wózku tylnym i pyta czy w końcu to zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) a pierwszy raz jak zajechałem to kazał sondę wsadzić samemu do rury wydechowej bo mu się schylić nie chciało xD
@adam-photolive: Pojechałeś ze starym i mechanik chciał cię wyruchać. dałeś się i teraz biadolisz. Albo masz 12 lat albo jesteś życiowa #!$%@? i nie potrzebujesz żarówki w lampie. Przecież zapłacisz mandat i jeszcze podziękujesz xD
@adam-photolive:
Mam w rodzinie mechanika. Kazał mi zakręcić śrubę
A że była jakoś tak od spodu to mi się popieprzyło i kręciłem w drugą stronę
Wyzwał mnie a potem piliśmy wódkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Normalni ludzie po prostu, nie wyobrażam sobie takich sytuacji w biurze a już z babami to w ogóle