Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem Nie wiem czy #!$%@?łem... Koleżanka z roku na studiach w której się #!$%@? przyszła dziś w sukience z głębokim dekoltem, raj100pkach i bucikach na wysokim obcasie. No i chyba #!$%@?łem... Chciałem ją skomplementować i pokazać że mi się podoba. To podszedłem gdy rozmawiała z koleżankami i powiedziałem "Piękne masz piersi i sukienka podniecająco je eksponuje". Chciałem żeby wiedziała że to nie tylko taki koleżanki komplement ale chyba przegiąłem. Popatrzyły się na mnie i jedna z jej koleżanek powiedziała "spieprzaj oblechu" i poszły do ubikacji wszystkie. Mogłem chyba powiedzieć zwyczajnie "ładnie wyglądasz" ale #!$%@? naczytałem się że to banał i chciałem być kreatywny. Idzie to jeszcze naprawić? Jak ratować sytuację? Jakieś kwiaty na przeprosiny? Zapytałbym mamy ale wstyd mi co #!$%@?łem
Pobierz pawel0707 - #podrywajzwykopem Nie wiem czy #!$%@?łem... Koleżanka z roku na studiach ...
źródło: comment_1666869992JTmZHTTCEs63Bh10SBmvQp.jpg
  • 84
@pawel0707: mordo, żadne kwiaty. To mało kreatywne. Zamawiasz orkiestrę symfoniczną i katering. Na 10 minut przed zajęciami zaczyna grać najpierw gościu od skrzypiec, potem klarnet, wchodzi kelner ustawia stolik dla dwojga, ty zapraszasz ją do stolika, ona się zgadza, rozmawiacie, śmiejecie się, wszyscy wam zazdroszczą, a na koniec ona stwierza że walić te zajęcia i idziecie do ciebie, na końcu ja dostaje mandat za przekrocznie ilości przecinków w jednym komentarzu i
@pawel0707:
Takie rzeczy mowi się tylko raczej nie przy ludziach i jeśli już jest jakaś relacja między wami
Z resztą jeśli to zrobiło na Tobie takie wrażenie to wystarczyło że się gapiłeś, kobiety zauważają takie rzeczy i wiedzą co jest grane
Nic takiego się nie stało
Ech, za dużo szczegółów XD trzeba było walnąć że zajebista z niej suka dzisiaj, nie wiedzieć czemu ostre szmule obecnie tak lubią, a jakby się obraziła, to nie ma co marnować czasu na lonserwatywke. No i oczywiście średni ryjec minimum trzeba mieć do tego