Wpis z mikrobloga

szukam tv box, który obsługuje wszystkie appki z DRM (netflix, disney i inne tego typu) i ma możliwość podłączenia pena czy dysku twardego przed wejście USB - czyli odpadają wszelkiej maści sticki. co mam do wyboru oprócz mi boxa?

#iptv #tvbox #kodi #androidtv
  • 18
@Dejwi996: szkoda, że już nie jest taki tani jak kiedyś - swego czasu można go było wyrwać na allegro za mniej niż dwie stówki. żałuję, że wtedy żem nie kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slash83: Szybkie pytanie: używasz na tej Nokii może innego pilota BT lub z donglem USB? Jeśli tak, to czy daje się uruchomić z uśpienia tym pilotem?
Pytam, bo c+ box fajnie mi to działa z chińskim pilotem, a na boxie od T mobile już mam problem. Tam jedynie oryginalny pilot daje radę go wybudzić, jak box jest uśpiony dłuższy czas.
@bit1:
Żaden TV box na Androidzie nie widzi partycji powyżej 1 TB (sam dysk wykrywa). Jak się podzieli na dwie partycje, to wtedy działa. Sprawdzałem na Mi Boxie, H96 Max, Nokia Biox, a nawet routerze Asusa (tu akurat nie Adroid).
@bit1:

Żaden TV box na Androidzie nie widzi partycji powyżej 1 TB (sam dysk wykrywa). Jak się podzieli na dwie partycje, to wtedy działa. Sprawdzałem na Mi Boxie, H96 Max, Nokia Biox, a nawet routerze Asusa (tu akurat nie Adroid).

Ten sam dysk podpięty pod fergussona ATV działa normalnie a też jest na androidzie