Wpis z mikrobloga

Jako młody adept AT i trejder niedawna postanowiłem się podzielić przemyśleniami, jak #!$%@?ć kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SP500
Mamy flagę, która się zrobiła od sławnej sesji gdzie było +6% intraday 13.10. Wtedy Bank Anglii dał nadzieje na sławny Pivot, potem Wall Street Journal dał info o przeciekach z FED, że jednak Pivot w listopadzie (3.11 konkretnie), no ale to info wydaje się bez sensu, bo Powell to poważny gość, w przeciwieństwie do naszego Jastrzębia. Wydaję mi się, że zgodnie z GMEgroup FED podniesie ponownie stopy o 75pb. To teraz magiczne kreski. Flaga na czerwono, jej zasięg wypada mi na poziom 3200, zbiega się to z poziomem Fibo 61,8. Dodatkowo mamy powtarzające się próby powrotu do hossy przez takie fejkowe wybicia ponad poprzedni wierzchołek zaznaczone trójkątami

-Dodatkowo PMI w US spadło poniżej 50
-DXY w górę (swoją drogą UDSPLN dzieli Powellowi, Glapie i AT wygląda fajnie na long)
-Słabe przewidywania co do dalszych wyników niektórych spółek (np Amazon zapowiedział, że w Q4 może nie mieć w ogóle zysku)
-RSI ~60 ale za to OS >80 czekamy na sygnał
- Dobiliśmy do SMA100, które do tej pory gasiło rajdy

#gielda
Pobierz ruchliwy - Jako młody adept AT i trejder niedawna postanowiłem się podzielić przemyśl...
źródło: comment_1667234226L5voOUs0KHKVESVpQsCQax.jpg
  • 3