Wpis z mikrobloga

@reggaejunkiejew: Podlinkowałeś szantaż emocjonalny.
Przecież FAME to kalkulacja a nie emocje.
Także pudło proszę pana.

"Szantaż emocjonalny ma na celu wymuszenie uległości, wywołuje cierpienie ofiar, ulegających presji[3]. "

Już widzę jak Wojtek Gola cierpi emocjonalnie z braku Wardęgi w Fame. xD
@look997: bo emocjonalny rowniez pasuje, a dopisalem tylko dodatkowe znaczenie...

Szantaż emocjonalny – technika manipulacji, mająca na celu wpłynięcie na uczucia i emocje drugiej osoby w celu wymuszenia na niej określonego zachowania.
@reggaejunkiejew: ...dokańczając:

I W tym szantażu emocjonalnym który podałeś, masz rodzaje:
* groźby
* obwinianie
* wyrzuty sumienia
* kusiciel - to niby pasuje, ale uwaga - wymaga tego, żeby i tak nie spełnić obietnic. a Sylwek przecież przedłuży kontrakt jak Murański zniknie

Nic z tych wariantów nie pasuje do sytuacji Wardęga - Fame. xD

Sam podlinkowałeś. xD
Także samozaoranie zrobiłeś. Dziękuję. :)
bo emocjonalny rowniez pasuje, a dopisalem tylko dodatkowe znaczenie...


@reggaejunkiejew: Emocjonalny nie pasuje, bo musi to być groźba obwinianie itd. Tak jak wymieniłem Z TWOJEGO LINKA.
Po prostu podałeś coś co nijak nie pasuje.

Żeby było "wymuszenie" w "szantażu emocjonalnym", musi być tymi technikami.
Żadnej tutaj nie było.

Mam nadzieję że rozwiałem wątpliwości?
pod groźbą czegoś


@rafiki89: Wardęga niczym nie grozi.

Używacie (razem z Golą) ostrych słów, żeby zrobić wrażenie, i przedstawić Wardęgę w złym świetle, jakby robił coś złego PODEJMUJĄC DECYZJĘ na temat swojej pracy.

Proszę co znaczy groźba: [screen]
Jakaś kara od Wardęgi na Fame będzie? Jakaś zemsta? Jakieś niebezpieczeństwo? Zagrożenie (sytuacja niebezpieczna, ryzyko)?
Brak Sylwka w Fame to jest NIEBEZPIECZEŃSTWO? xD
No gdzie? :D

Nie brnijcie w to. Gola przesadził i
Pobierz look997 - > pod groźbą czegoś

@rafiki89: Wardęga niczym nie grozi.

Używacie (ra...
źródło: comment_1667256270nfAtdr8j4tMl7o2Ys5infb.jpg
opowi chodzi o to, ze biseks uzyl zwrotu, ze "nie damy sie szantazowac", ale op, wrzucajac akurat screen z takiej definicji szantazu, mocno manipuluje.


@reggaejunkiejew: Ja lubię zaglądać w definicje słów, takie zboczenie.
I im dalej sprawdzam, tym bardziej takie "potoczne" znaczenie szantażu jest nie na miejscu.
Tak jak pisałem - To było odbicie piłeczki, stworzenie atmosfery, jakby Wardęga robił coś faktycznie złego w ten sposób. A nie przedłużenie kontraktu to
@look997: Chyba sam się zagubiłeś.... grozi tym ,że nie zrobi walki z Nitrem i nie przedłuży kontraktu. Przeczytaj jeszcze raz (albo pierwszy bo chyba tego nie zrobiłeś) definicje z wikipedii ona tłumaczy to dosyć łopatologicznie w sensie prawnym, który idealnie tutaj pasuje.

@Amoberus: Warunki to się ustala wspólnie a nie przedstawia jako ultimatum i przed podjęciem współpracy a nie przed zakończeniem.
Chyba sam się zagubiłeś.... grozi tym ,że nie zrobi walki z Nitrem i nie przedłuży kontraktu.


@rafiki89: Jaką KARĘ ZEMSTĘ NIEBEZPIECZEŃSTWO stwarza Wardęga dla Fame? Co?
Że sobie nie zarobi Fame na nich, to jest które z tych?
KARĄ? ZEMSTĄ? NIEBEZPIECZEŃSTWEM? :D

Masz wyżej co znaczy GROŹBA - https://www.wykop.pl/wpis/68546527/#comment-243658833

Rozłożyłem szantaż na czynniki pierwsze, to wymaga warunków niebezpieczeństwa itd., Doczytaj.

jest w pewnym sensie grozba. grozba nie musi byc to, ze
Pobierz look997 - > Chyba sam się zagubiłeś.... grozi tym ,że nie zrobi walki z Nitrem i nie ...
źródło: comment_1667257248bbmII6yAjLTjTXyXQzSaEs.jpg