Wpis z mikrobloga

@Stashqo: Niby się zgodzę, ale jestem na tyle dziwnym typem człowieka, że jak na dworze jest więcej niż 15 stopni to dostaje #!$%@? i dla mnie jest za gorąco, także chyba chciałbym się zamienić na ten deszcz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@unitr-A: W górach owszem, potrafi kilka metrów nawalić w ciągu paru dni, ale tam gdzie ludzie głównie mieszkają, czyli na wybrzeżu to zimy są raczej łagodne a mocne opady śniegu okazjonalne. Na południu Norwegii jest cieplej niż w Polsce podejrzewam.
@unitr-A: północ to mróz, ciemności, nieuchronna depresja i alkoholizm xD No, ale przynajmniej prąd tani i sporo śniegu w zimie :D
Prawie się kiedyś przeprowadziliśmy z Oslo do Lyngen, różowy dostał tam ofertę pracy. Przepiękne miejsce, byliśmy tam kiedyś na wakacjach i bardzo nas tam ciągnęło, ale niestety cienko z pracą, przez miesiąc nie znalazłem punktu zaczepienia i musieliśmy zrezygnować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@unitr-A: jak wspomina @Stashqo na nabrzeżu mało, chyba że północ, np. Lyngen są fajne kuluary do jazdy na nartach, można zjechać prosto do morza( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie musisz koniecznie na północ jeśli chcesz dużo śniegu. Okolice Galdhopiggen, Solheisen jest dużo śniegu i utrzymuje się on bardzo długo.
Zdjęcie z zeszłego sezonu. Norwedzy mówią, że śniegu było mało ;)

nieuchronna depresja i alkoholizm

@Stashqo: Trochę niżej
Pobierz panmimoskok - @unitr-A: jak wspomina @Stashqo na nabrzeżu mało, chyba że północ, np. ...
źródło: comment_1667417663677UuXoWWGqc0yePmzXBWf.jpg
@unitr-A: Nie wiem, bo jestem trochę dalej. W mojej okolicy było ostatnio trochę zwolnień w kilku fabrykach. Pracę zawsze możesz szukać czy to samemu, czy przez agencję. Dzisiaj nikogo nie szukają, ale jutro sytuacja może się zmienić. Jeśli masz jakieś doświadczenie tym lepiej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)