Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde, tak człowiek liczył, że choć raz wykop zachowa twarz, że większość będzie przeciwna, że będzie wierna zasadom, które tak plonnie wygłaszała.
Do dziś we wpisach krytykujących organizatorow, czy federację. Że to nie to samo, że to koniec. A teraz gdy zaraz zaczną się męczę, to proste chłopy sobie tłumacza, że hehe to piłeczka, nie ma znaczenia, że zabijają ludzi. Mój bebzon potrzebuje pifffka i meczyku. Oczywiście będzie wylew racjonalizacji tego.
To już jest poziom patostreamow
Wiecie, że tam się dzieje patologia, zło, ale i tak napisze taki od pstostreamow, że spoko.
Mundial teraz jest właśnie taką patologia, tylko za gruba kasę, każdy kto wspiera jest poniżej tego co robi #przegryw czy nawet #konfederacja
Bo jeśli ktoś MUSI DAĆ UWAGE czemus takiemu, nawet w obliczu takiego skandalu to niech nie płacze, że w Polsce jest źle, że jemu jest źle. Bo właśnie sam obrazuje to czemu tak jest. Bo CZEGO SIĘ CZEPIAĆ, ON TYLKO OGLĄDA MECZYK. TO PIŁKA MUSZĄ BOJKOTOWAĆ..
Ale gdy każdy mądry, że przestańcie oglądać te cxy inne galę, przestsncie promować głupich ludzi, nie dawajcie uwagi.. Itd to już znacie receptę na to. Ale gdy chodzi o piłeczkę nożną to godnosc wasza sprzedana za łyk coli, paczke laysow i rozdano bryloczka, bo tak mentalnie to bieda


#mundial #bekazkibicow #katar2022 #pilkanozna #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636319dadbaf114ed5dc203a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
OP: @NijuGMD to o tobie pseudo człowieku, piłeczka pyk pyk, a teraz typ płaczę, bo tagi użyte jak on smie
Umierają ludzie? Co mnie to, użyłeś tagów!!!!! Jak mogłeś, jesteś serio bez godności, sprzedałeś się za meczyk w katarze na twoim tv. Ha tfuu
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri