Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Podoba mi się para Marek-Gabi. Są razem dosłownie chwilę, a dzielą się ze sobą wszystkim i razem decydują co z pozyskaną wiedzą zrobić. Bardzo zwróciło to moją uwagę, bo większość tam zapomina, że w tym programie gra się w parach i tej współpracy i transparentności im brakuje. Gdyby Gabi weszła trochę wcześniej to z takim fundamentem moim zdaniem mogliby mieć jakieś szanse na finał.
  • 10
@ddonewry927: Tak mi się wydaje, że mogą odpaść w konkurencjach. Krótko się znają, więc w przypadku konkurencji wiedzy o sobie mogą mieć małe szanse. Jeśli chodzi o inne konkurencje to też nie mieli za bardzo okazji, żeby złapać wspólny rytm. Ale w sumie jest też możliwość taka, że silniejsze pary skupią się na eliminowaniu siebie nawzajem i zapomną o Maruni i Gabi. Oby tak było, trzymam za nich kciuki, bo to
Podpisuję się rękami i nogami! Fajnie, że przyszedł ktoś, kto rozumie naszego Marunie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt, szkoda, że tak późno. Widać, że się dobrze dogadują i dobrze się ze sobą czują. Bardzo ich lubię i kibicuję im.