Wpis z mikrobloga

kacapy za to odpowiedza. Caly cywilizowany swiat sie od nich odwrocil. Ja tez nie chce miec nigdy do czynienia z zadnym Ruskiem. Nawet jak ie popieraja, daja milczace przyzwolenie.


@CaptainSparrow: tak jak swiat sie odwrocil od Niemiec po 2 WS, albo od Belgii jak wyszlo co odwalali w Kongo?

A co do przyzwolenia... coz, nie zapominajmy ze to nie jest kraj gdzie jak odpowiednio duzo beda protestowac cos sie zmieni
tak jak swiat sie odwrocil od Niemiec po 2 WS


@DrJudym: Niemcy wojnę skończyły z milionami zabitych ludzi, utratą sporej części terytorium, zrujnowanymi miastami, zniszczonym oraz rozkradzionym przemysłem i podziałem na dwa państwa będące po przeciwnych stronach na kilkadziesiąt lat. Mimo wszystko jednak jakąś odpowiedzialność poczuli.

Belgia zgoda, ogólnie zachodnie kolonie to czarna karta historii zachodniej. I większość ma to gdzieś, bo w końcu sprawa dotyczy tych dobrych, więc kogo tam
@szejas a hejtujesz tez Niemców wielopokoleniowo? Nie tak to działa, naszych dziadków zabijano a my jeździmy do Berlina na weekend. Szacunek do historii i pamięć da się nauczyć, ale nienawiści nie. Może i dobrze...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@izawoj: Niemcy się nauczyły. Obywatele są świadomi co ich dziadkowie odwinęli. Zapłaciły Żydom z nawiązką. Natomiast do tych tępych kacapskich łbów nie dotrze informacja, że to oni są tymi złymi w tym konflikcie.