Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@avirant: Kidosy jak to kidosy wiadomo, przychodzi taki czas że mają zajawki na rzeczy których nie rozumieją do końca, dla nich to tam jakiś śmieszny grubas i tyle, ja oglądałem filmiki Norbiego z Oczy Kobry itd i haha śmieszne menel ze stritem jedzie z żarciem do Kazika, a jako dorosły nie odczuwam tej frajdy, bardziej chodziło mi o to że taki marian ceo postanawia że to re we la cyj ny
@robmiejski1946: Pisząc o dzieciach, myślałem też o sobie, jak oglądałem na Milanosie, Norbiego czy potem nawet Konona jak kandydował. XD Z powodu Marianka właśnie odpuściłem ten syf, bo oglądałem od w olejku i pomidorkach, jeszcze rok temu coś tam oglądałem i paczki Geremka, bo mimo górskiego ceo był jakiś content (ofc, bez reklam), ale teraz to tego się nie da oglądać, ocenzurowane gówno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@avirant: pełna zgoda, ale wiesz co jest w tym najgorsze? Mógłbym chyba przeżyć fakt wachacza gaci, whatever, ale jak kiedyś działo się cokolwiek, jakiś wypad na siłkę na placu, scenki z rekwizytami, testy konserwy, tak teraz nie ma w tym absolutnie żadnej wartości rozrywkowej, no #!$%@? gościu odpala po prostu kamerę na 10 minut jakiegoś losowego momentu gdzie przez pół filmu kamera na ścianę i wola Wojtka jak psa żeby zdjęcie
@robmiejski1946: Dokładnie tak, też się trzymaj, może jeszcze energia słoneczna zagości na belwederze i kubki, telefony i całe te znowu będą latały, a knur będzie żebrał o węgiel. Beka, że menel pijący mocz był kreatywniejszym redaktorem niż ta banda #!$%@?, ba nawet Knur ze Strusiem sami robili lepszy content swoimi kamerkami 360p. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@avirant: Hahaha tej faktycznie, trzeba to mimo wszystko menelowi oddać, raz się wygląda tak raz tak, czasami nie nagrało się na kamerę ale to wciąż poziom wyżej. Powiem więcej, to co dławki zarabiają na kononie to jest #!$%@?, myślą że Boga za fiuta złapali ale jakby trochę inwencji w to poszło to cała banda tych nieudacznikow i sam konon żyliby na lepszym poziomie. Monetyzuja konona zamiast monetyzowac rozrywkę z kononem i