Wpis z mikrobloga

Miesieczny update jak starzeja sie moje Vibergi ze skory z konskiego tylka,
Tutaj jak wygladaly nowe

W butach zrobilem okolo 80 kilometrow. Sporo zwiedzania, chodzenia po kamieniach, 2 calodniowe wyprawy w gory, oprocz tego sporo zwyklego chodzenia po miescie. Buty byly calkowicie przemoczone, calkowicie uwalone w blocie, ogolnie zero oszczedzania ich - fajnie patrzec jak sobie daja rade. W najblizszych miesiacach szykuja sie dosc fajne wycieczki wiec pewnie bedzie okazja zuzyc je jeszcze bardziej :)

#buty #modameska #obuwie #ubierajsiezwykopem

#wbootach
tomekwcalenie_tomek - Miesieczny update jak starzeja sie moje Vibergi ze skory z kons...

źródło: comment_16676272287Xz5bQQXSwRvWtm6sdS2Op.jpg

Pobierz
  • 23
@tomek_wcale_nie_tomek: mi by było ich szkoda, ale jak tam wolisz. Np. skóra może się na ostrym kamieniu zarysować. No i ja swoich górskich nie czyszczę po każdym spacerze bo nie ma sensu, przecieram szczotką tylko przed impregnacją.
@v-tec: mam duzo par, te sa zdecydowanie nie 'eleganckie' czy ladne, a starta skora mi sie podoba - wiec nie przeszkadza mi ich zuzywanie w ten sposob.
Na tych zdjeciach nie widac, ale popatrz na to zdjecie, maja dosc szeroki profil, bardziej w stylu butow roboczych, czy boondocker/service boot - stad nie mysle o nich jako o butach wyjsciowych czy nawet do biura na codzien.
tomekwcalenie_tomek - @v-tec: mam duzo par, te sa zdecydowanie nie 'eleganckie' czy l...

źródło: comment_1667631345ZqaxjNLxjThf8Gr9kVm5NX.jpg

Pobierz
@tomek_wcale_nie_tomek: bardzo ładna końska dupa :-)
Tylko jakoś łatwo Ci przychodzi przemoczenie ich, pamiętam czasy jak chodziłem w teren i śnieg w licowych i ani milicyjnych opinaczy ani butów od Duranca w jeden dzień nie szło przemoczyć.
Może więcej tłuszczu i to jeszcze na gorąco, tylko kolor zapewne ściemnieje a kolor mają fajny, to może nanoprotector.

Gx