Wpis z mikrobloga

Dobra tak spamowaliście tym Dahmerem więc obejrzałem sobie fragmenty na yt. Nie mam pełnej wiedzy ale te 5 materiału wystarczy żeby stwierdzić,że 1. One się z niego śmieją i go obgadują za plecami. Bardzo to niekulturalne i dużo mówi jakie to są typy lasek. 2. Gościu ma ograniczone umiejętności komunikacji/nawiązywania znajomości. Trochę dziwnie mówi jak by był w spektrum, ma ograniczoną fizyczną zdolność komunikacji i nie rozumie pewnych rzeczy. To wystarczy żeby ludzie go przezywali od seryjnego mordercy. Ogólnie to też dużo mówi o komentujących. Typowi polacy. Nie akceptują żadnego dziwactwa, odchyłu od normy. Jak ludzie z zaburzeniami mają żyć w tym kraju np. z autyzmem jak tolerancja polaków pomija ludzi z zabużeniami.
#rolnikszukazony
  • 10
@wielki_hrabia_spekulacji: ludzie go nazwali Dahmerem jeszcze zanim zaczął się dziwnie zachowywać, bo po prostu jest bardzo podobny z wyglądu, ma identyczne okulary itp., a akurat niedawno miał premierę serial na temat tego mordercy, więc każdy wie jak wyglądał i to był powód. Dopiero później Mateusz odwalił scenę jak z tego serialu (w serialu morderca przykłada rękę do serca ofiary i wyczuwa jej bicie serca, w rolniku Mateusz przykłada rękę Martyny swojego
@nika_blue: oki rozumiem. Moim zdaniem nie postawiłem tu żadnej diagnozy. Nie napisałem, że cirpi na jakieś zaburzenie. Napisałem, że ma ograniczone zdolności komunikacji oraz, i mówi jak mój znajomy autyzmem(więc gada dla mnie jak ktoś go by miał spektrum a nie że ma. Może nie mieć). Znowu żadnych tekstów nie łącze z autyzmem bo autyzm to nie teksty XD. Nawet mi się nie chce udowadniać, że nie jestem koniem i napisałem
Typowi polacy. Nie akceptują żadnego dziwactwa, odchyłu od norm


@wielki_hrabia_spekulacji: taka prawda, u gościa widać ze jest coś nie tak z głową (być może nie jest tego świadomy) a oni go cisną od mordercy xD. Pozniej będzie wielkie zdziwienie i oburzenie jak nie wytrzyma presji i sie powiesi w stodole.. jak na typowej polskiej wiosce
@wielki_hrabia_spekulacji: ale jakie dokładnie zachowania na tym tagu uważasz za cyberbuling? Od zawsze tutaj komentowano uczestników, wyśmiewano ich negatywne zachowania, chwalono te pozytywne, a ksywki uczestników to wieloletnia tradycja. O dziwo widziałam dużo gorsze reakcje na Mateusza na oficjalnym fb, niż tutaj. W rolniku były już różne krzywe akcje (np. molestowanie seksualne) i bardzo dobrze, że ludzie na to reagują negatywnie. Takich rzeczy nie należy tolerować.

Mateusz w czasie programu powiedział
@winnty: nie pamiętam który to był sezon, chyba piąty, był taki dziadek który się zapytał babki czy "może ją potrzymać za dupkę?", ona powiedziała, "Brońcie Panie Boże! Nie!", a ten i tak ją złapał jak była na drabinie i nie miała jak uciec. Potem była wkurzona, mówiła, że jej się to bardzo nie podobało i ją zabolało i, że ją upokorzył. To było molestowanie seksualne.

Ten gość miał ksywkę "stary erotoman"