Wpis z mikrobloga

@waro: @FantaZy: dobrze ze wszyscy co tu pisza nie korzystaja z telefonow zlozonych w chinskich fabrykach i nie nosza adidaskow udzierganych w jakims bangladeszu xD tam na pewno dbaja o prawa czlowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FantaZy: Ten turniej to jedyna okazja, w której założenie tęczowej opaski ma jakiś sens symboliczny. Ale ogólnie piłkarze z rigczem powinni to bojkotować. Nie rozumiem jak ludzie tacy jak Lewandowski czy Beckham, czyli multimilionerzy, połasili się na pieniądze z tego haniebnego przedsięwzięcia. Kasę już mają, a godność tracą. Beckham oczywiście już nie w roli grajka, a promotora tego gówna.
@FantaZy: każde większe korpo ma swoje za uszami, a to powiązania z nazistami, a to wspieranie organizacji terrorystycznych, a to trucie ludzi. Jakby płatki śniegu były konsekwentne, to by żyły w lesie i żywiły się zebranymi jagodami. Cała nasza gospodarka jest oparta na wykorzystywaniu taniej siły roboczej z krajów trzeciego świata. Bekę mam niesamowitą i z tych bojkotów firm działających w Rosji i z bojkotu Kataru. A mundial to mam szczerze
@peoplearestrange: kiedyś ich piwa można było normalnie w sklepach z kraftami w Polsce kupić, ale ostatnio nie widziałem ich nigdzie. Jak pisałem byłem w Hamburgu i tam mają pub w okolicach st. Pauli i w tym pubie sprzedawali też normalnie piwo do zabrania do domu.

Tak swoją drogą to oni są znani z robienia piw o wysokiej zawartości alkoholu (np. Tactical Nuclear Penguin co ma 30% albo bodajże Bismark co miał