Wpis z mikrobloga

Na głównej jest znalezisko o migrantach na granicy z Białorusią i oczywiście są komentarze o Ochojskiej, pożytecznych idiotach, o tym, że pożyteczni idioci nie rozumieją jak to nimi ruscy manipulują. Pod jednym z takich komentarzy napisałem, że to jest na rękę pisowi, który nieudolność służby granicznej maskuje właśnie takimi wrzutkami, a pożyteczni idioci tacy jak autor komentarza, tylko nakręcają poparcie pisowi i mój wpis został usunięty przez moderatora.
Jak sprawdzić czemu moderator usunął mój wpis? Bo zastanawiam się czemu został usunięty - może dlatego, bo nazwałem autora pożytecznym idiotom? No ale w takim razie autor może tak nazywać innych, a sam nie może być nazwany? Coś mi tutaj nie pasuje...

https://www.wykop.pl/link/6891993/#comment-111905729

#bekazprawakow #bekazpisu #moderacjacontent
Pobierz stannis - Na głównej jest znalezisko o migrantach na granicy z Białorusią i oczywiści...
źródło: comment_16679031780gXoLqZ657bO8mDuTcsGn8.jpg
  • 8
@stannis: Swoje usunięte komentarze z powodem znajdziesz tutaj:
https://www.wykop.pl/naruszenia/moderated/

Tak, moderacja (a w większości przypadków bot ze słownikiem) usuwa brzydkie słowa obrażające kogoś nawet lekko. Przekleństwa używane jako przecinki są zachowywane i odrzucane po zgłoszeniu. Jak masz psychofana, który regularnie przegląda twój profil to będzie cię stale podpieprzał (skutecznie) do moderacji.

Często przekleństwa bez zgłoszeń zostają na stałe, ale jak komuś podpadniesz to zrobi ci lustrację konta i zgłoszonka do pół
@Tytanowy_Lucjan dzieki, zglosilem jego komentarz, ze atakuje mnie, ciekawe czy tez zostanie skasowany.

Btw: jest dostep do tych usuniętych komentarzy z poziomu aplikacji albo strony internetowej? Bo szukalem linka do tego w ustawieniach i nie moge znalezc.
@stannis: "Atakuje mnie" często zawodzi, bo jest weryfikowany przez moderatora o określonym skrzywieniu światopoglądowym i jego uprzedzeniach do danego użytkownika. "Treści nieodpowiednie" są kasowane przez bota niemalże z automatu.
@stannis: Tak jak mówiłem. Zgłoś jako "treści nieodpowiednie", a jak nie będzie możliwości to daj znać, a ja zgłoszę dla testu do bota i zobaczymy czy odrzuci ze względu na powstałą "flagę" odrzucenia przez żywego moderatora.