Wpis z mikrobloga

Chyba dołączę do #bojowkawindowsphone bo już #!$%@? mnie trafia z nowym itunes i #ios 7.0.4.

Po raz 4 w ciągu 2 miesięcy iTunes uszkodziło bibliotekę i muszę robić restore a potem wrzucać ręcznie ponad 4000 utworów na telefon. Zgłaszam im ten #!$%@? błąd od iOS 7.0 i itunes 11, teraz mamy 7.0.4 i iTunes 11.1.3.8 i dalej #!$%@? zrobili a liczba tematów z na forach apple zaraz dobije do 70, po ponad 10 stron każdy.

iOS 7 jest cholernie zabugowany, kalendarz gubi miesiące, po przewinięciu w górę od 1916 apka się #!$%@?, jeśli ustawienia się zbugują na ekranie z synchronizacją przez wi-fi to zostaje tylko restore przez DFU bo przez ustawienia za cholerę się tego nie zrobi, odtwarzacz muzyki nie aktualizuje tekstu piosenki po przeskoczeniu na następną i trzeba robić to ręcznie, do tego notorycznie ustawia nowy 'cover flow' w orientacji pionowej, animacje raz działają, raz nie działają, a Jobs ma już chyba rożen włożony do grobu żeby się ciągle nie przewracał jak widzi co tu się #!$%@?. Osoba która dopuściła do upublicznienia tego zabugowanego syfu powinna zostać dyscyplinarnie #!$%@?, z sądowym zakazem pracy w tej branży.

Żałuję, że robiłem update do siódemki, jedna z najgorszych rzeczy jaką może zrobić użytkownik srajfona.

Widać Apple ma gdzieś złotą zasadę "Działa? To #!$%@? nie ruszaj" ()

#ajfonsrajfon #apple #buldupyjakstaddocupertino
  • 12
@ViZ_PL: A to czasem nie jest tak, że od pewnego czasu całe Apple ciągle coś partoli? Ciągle coś czytam, że Apple to #!$%@?ło, tamto... że to nie ta sama firma.
@ViZ_PL: Nie licz też, że na WP wszystko będzie Ci działało tak jak sobie zamarzysz, jeśli naprawdę zdecydujesz się na zmianę to poczytaj trochę, popytaj nawet tutaj, żebyś później na WP nie narzekał. Ja kupując lumię znałem ograniczenia wp, wiedziałem na co się godzę i z czego muszę zrezygnować rezygnując z androida a mimo to jestem bardzo zadowolony :)