Wpis z mikrobloga

Brawo, wylałeś na nią swoje mizogonistyczne urojenia. Nie wiem co osiągnąłeś, ale przynajmniej dalej możesz sobie w swojej piwniczce nienawidzić kobiet i tęsknić za przytulaniem.

#redpill #blackpill #niebieskiepaski #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #tinder #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #seks #blackpilltiktok
Pozytywny_gosc - Brawo, wylałeś na nią swoje mizogonistyczne urojenia. Nie wiem co os...
  • 13
@czaszkopranie: są obowiązki damskie i męskie, blackpill mówi jasno - to kobieta ma sprzątać!!!!

Mężczyzno, chcesz mieć więcej seksu? Weź się do prania”. Tak jeszcze kilka lat temu radzili psychoterapeuci pacjentom niezadowolonym z życia intymnego w związku. Okazało się jednak, że to nie działa.

Gdy mężczyźni wykonują typowo kobiece prace – gotowanie, pranie, odkurzanie – para uprawia seks rzadziej niż w związkach, w których mężczyźni trzymają się męskich ról i jedynie
@czaszkopranie: ty jesteś upośledzona? Ja napisałem o dziewczynie co jest bez dzieci, mieszka u teściów czyli rodziców chłopaka, nie pracuje i siedzi w domu cały dzień. Z poczucia zwykłej przyzwoitości dom powinien błyszczeć a obiad zrobiony od zera.

Wyobrażasz sobie, że pracujesz cały dzień, a twój chłopak mieszka z twoimi rodzicami, wracasz do domu a on grubas siedzi i grał cały dzień w gry, a ty jeszcze musisz wykombinować skąd jedzenie,
ale to jest obrzydliwe. Dzięki OPie, tęsknie za byłą, samotność doskwiera, ale teraz sobie pomyślałem, że są tam faceci co po całym dniu w robocie wracają do domu do czegoś takiego. Obiad niezrobiony, niesprzątnięte ale za tiktok nagrany. Obrzydliwe.

ty jesteś upośledzona? Ja napisałem o dziewczynie co jest bez dzieci, mieszka u teściów czyli rodziców chłopaka, nie pracuje i siedzi w domu cały dzień. Z poczucia zwykłej przyzwoitości dom powinien błyszczeć a