Wpis z mikrobloga

DOBRA UWAGA PANIE PANOWIE I OSOBY Z INNYMI ZAIMKAMI OTO CO OGŁASZAM

robie sobie czelendż

daje sobie czas do czwartku (soft termin bo wsm mam sporo rzeczy do niezrobienia) na opracowanie historii i narysowanie pierwszego czapteru mojej mangi specjalnie dla tagów #raicontent i #mangowpis wobec tego ogłaszam konkurs na aktorów i aktorki albo wgle nwm możecie mi podawać pomysły na postacie/ploty, itp itd pod tym wpisem, możecie sami siebie zainsertować w mojej historii lub powiedzieć mi jaką historię z moich wymyślonych na #raicontent chcielibyście zobaczyć lub sami jakąś stworzyć i tu opisać, defaultowo jest to mój pomysł z demonem uzależnionym od kawy

wsm nie wiem ile to będzie miało czapterów ale mam nadzieje że z 20-30 no i pamiętajcie że nie umiem za bardzo rysować więc to będzie takie w uj średnie ale liczy się kątent no i może zrobie więcej i inne historie jak mi się spodoba i trochę podrysuje ćwiczenie i mam nadzieję że się będzie pojawiał nowy czapter jakoś co tydzień/pół tygodnia nie wiem zobacze ile mi się uda

no i najlepiej żebyście narysowali (może być paint) albo chociaż opisali swoją postać, podali imię (najlepiej nie swój nik z wykopu, albo chociaż imię jakoś wykopowo-japońskie z nazwiskiem), cechy charakteru które chcielibyście zobaczyć w swojej postaci no i wgle co robi i jak by się wpasowywała w całość, jak nie będzie chętnych to zwyczajnie dopełnie swoimi postaciami
zastrzegam sobie prawo do zmian waszej postaci lub zwyczajnie odrzucenia waszego podania/postaci/prośby itp itd.

ZAPRASZAM, RAJSEJ-CIAN, WIELKA WIESZCZKA


#anime #animedyskusja #manga
Pobierz Raisei-chan - DOBRA UWAGA PANIE PANOWIE I OSOBY Z INNYMI ZAIMKAMI OTO CO OGŁASZAM

...
źródło: comment_16682991973gbTL2BLubHbueVT62rcoC.jpg
  • 15
@Raisei-chan: o to ja to ja ja ja chcę ja być
imię nie znam japońskiego jeszcze żeby wymyślić dobre ;-; możesz coś zrobić z inu bo pies po jajońsku a postać żeby była żeby była taka ten poboczna w stylu trochę comic relief że fajtłapa no tak jak satania z gabriel dropout no i no i no i żeby bardzo lubiła pić koki kolę (ważne) no i nie wiem co jeszcze
@Raisei-chan: ja chcę być takim stereotypowym zboczonym dziadygą, a mogę się nazywać Pafu-Pafu-sama (to od wsadzania łba między cyce i robienia pafu pafu)

A żeby nie było, że postać jednoznacznie negatywna, to mogę też zajebiście malować i wchodzić do namalowanych światów. Nie wiem po co, ale mogę, mogę se np. namalować las i se iść zbierać grzyby w obrazie.
@Raisei-chan: Dodaj proszę postać spierdoxa który ma jakieś dziwne fetysze ale natrafi na dziewczynę która co prawda pomoże mu je zrealizować ale za to zmusi go do zrobienia czegoś 1000x bardziej obrzydliwego po czym będzie mieć traume do końca życia np:
-Gość okaże się być furasem a ona nawlecze mu na pałe padline kota z robalami (może być też motyw że to był jego zaginiony kot)
-Gość lubi podwiązywanie a ona
-Gość okaże się być furasem a ona nawlecze mu na pałe padline kota z robalami (może być też motyw że to był jego zaginiony kot)

-Gość lubi podwiązywanie a ona obsmaruje go gunwem jak będzie związany

-Gość lubi podduszanie foliowymi reklamówkami a ona albo puści bączura ukradkiem do środka albo się zeszcza i będzie go podtapiać szczynami


@pascal256:
Pobierz prawdawmoskwie - > -Gość okaże się być furasem a ona nawlecze mu na pałe padline kota...
źródło: comment_1668344535nvQxO4MSxm5vTtqhLWG6jZ.jpg
@Raisei-chan: jak nie jest za późno to wrzucam swoja postac, która zrobiłem w paincie. W zamyśle to jest taki "dziwak" co łazi w zimowym płaszczu w lato, gada do zwierzaków, do jedzenia używa dłoni zamiast sztućców itp. Tonuje emocje i nie jest zbyt gadatliwy ale lubi czilować i się alkoholizowac.

Co do umiejki to może być np. Możliwość kontroli nad zwierzęciem/owadami. Ewentualnie umiejka wysyłania przeciwników do Detroid ale chyba nie pasuje.
Pobierz DiabolicAura197 - @Raisei-chan: jak nie jest za późno to wrzucam swoja postac, która ...
źródło: comment_1668892453RGGzoT2cqhs8a0uMfJIjqe.jpg