Wpis z mikrobloga

Jaki jest najlepszy sposób na oglądanie polskiej telewizji w Smart tv najlepiej za darmo? Jestem totalnie zielony w temacie i szukam najlepszego rozwiązania. Mam Smart tv od chromecasta i chciałbym mieć możliwość oglądania podstawowych kanałów w dobrej jakości. Dodam, że nie mam anteny także ta możliwość przez kodu odpada. Istnieją takie aplikacje jak TVP GO, ale tam są tylko państwowe stacje. Na wp pilot tylko jakość sd za darmo. Jeśli nie da się za darmo to jaka apka na Smart tv do oglądania telewizji jak najtaniej przy jak największej ilości kanałów? Z góry dzięki za każdą pomoc
#iptv
  • 49
@DestroyersPL: nie rozumiem jak można być takim chytrym ażeby się nie podzielić nawet jednym mac a podobno są ich tony kiedyś ktoś tu pisał tony mackow normalnie masakra polska to jednak chytry kraj, ludzie z CA są całkiem inni
@przemyslaw82:
Nie zrozumiałeś jednej kwestii...
Ja nie przeczę temu, że dany MAC działał ci dłuższy czas, tylko stwierdziłem fakt, iż umieszczając go publicznie, istnieje spora szansa, że szybko padnie.
Druga kwestia: nikt nie ma obowiązku dawać ci gotowego rozwiązania, ponieważ, jak sam twierdzisz, jest tego pełno, więc sam możesz sobie znaleźć.
A wspominając fakt, iż jakiś użytkownik wstawiał takie adresy, zastanów się, proszę, dlaczego już tego nie robi.
@murhaf: dobra rozumiem dziękuję za porady w takim razie bede cierpliwie czekać na ten staż ale chociaż mógłbyś poratować z jednym mac na priv z tego trex bo tam jest ksw i sportowe długo działa treks kiedyś od ludzi z Ca dostałem duże wsparcie żaden polak tyle mi nigdy nie dał chytrusy pisowskie