Wpis z mikrobloga

#jrock

W sumie nie myślałam że jeszcze kiedyś będę publikować coś pod tym tagiem, bo The Gazette i większość zespołów z Japonii ma swoich ludzików i swoje platformy w tym prywatny fandom i prywatną stronę dla powyższych więc na wykopie i tak nic się w tym temacie nie dzieje ale stało się dzisiaj.

Cóż, zmiany jakie są potwierdzone to fakt, że do zespołu wejdzie Miyavi-san, który miał wejść jakieś 5 lat temu tylko coś nie bardzo był progres w tym temacie, Toshi-san, który można powiedzieć przez prywatne afery zmuszony był odpuścić i zrezygnować (w tym huczny i bardzo drogi rozwód z żoną) tak więc skład maluje się następująco:

#yoshiki #hyde #sugizo #miyavi i wygląda na to, że będzie działać i że nasze super gwiazdy powrócą na prawdziwe salony. Następny rok zapowiada się bardzo obiecująco dla japońskiego j-rocka!
#thelastrockstar
https://thelastrockstars.net/?fbclid=IwAR23JQM5pkxpAFSh7cwvMqFKy0T_ku7otwgVnvoY2mjUdLvs81jw-ZtXLGE
powyżej strona zespołu, serdecznie zapraszam do zapoznania się. Ostatnie 30 lat historii japońskiego J-rocka.
SarahC - #jrock

 W sumie nie myślałam że jeszcze kiedyś będę publikować coś pod ty...

źródło: comment_1668351270J1Oo8ZvIdrWbNf4PFKxGIV.jpg

Pobierz
  • 8
@SarahC: A szkoda, bo wśród młodego pokolenia (a ja do takiego należę), niestety Ci Panowie nie istnieją w świadomości, a tak można by poczytać co sądzą starsi ((oo))
@iOskarpl: Istnieją ale wybrałeś złą platformę. fb, Insta, oraz nacjonalne komunikatory w zależności od kraju chiny, japonia, korea mają swoje wewnętrzne. Już pomijając że teraz fani siedzą w wewnętrznych fandomach zorganizowanych przez dany zespół.