Wpis z mikrobloga

Przez 78 lat kłamaliśmy w sprawie ludobójstwa 80 tysięcy Polaków i do tej pory nie pozwalamy na ekshumacje, ale za to jak zabijamy kolejnych dwóch Polaków, to kłamiemy dalej i zwalamy wine na ruskich, i żądamy wspólnego śledztwa i chcemy tam swoich ludzi.NA WSCHODZIE BEZ ZMIAN jak mi przykro, że nie udało sie Polski wciągnąć w ten cyrk..

#ukraina #wojna #polska
vismaiorr - Przez 78 lat kłamaliśmy w sprawie ludobójstwa 80 tysięcy Polaków i do tej...

źródło: comment_1668603793FAUogiixzAiyPjEkFyqMw3.jpg

Pobierz
  • 35
@vismaiorr: Co z wioskami palonymi przez królów Polski w trakcie różnych buntów w trakcie naszej historii? Mam teraz każdego Polaka przepraszać bo jestem Polakiem? Co naszymi rzeziami na Ukrainie przed XVIII wiekiem? Co z naszym gwałceniem ich kobiet i uciskami na społeczeństwie przed drugą wojną światową? Mam teraz każdego przepraszać i wyliczać wszystkie rzeczy które kiedyś Polacy zrobili? Jakie to ma znaczenie? Jedyne co ma znaczenie to, to że teraz niewinni
@Brzychczy: że to śmieszne, jak działają na wschodzie jak im zależy, to proszą o niezwłoczny dostęp, jak my prosimy to czekamy prawie 80 lat. Mentalnie zachowują się jak ruscy.
@Walenciakowa: tak tak znam te śpiewkę lwy w Lwowie też "sowieci" schowali i później już w "wolnej ukrainie" też trzymali w pudłach. rozumiem ze za operacje dunaj tez nie odpowiadamy bo sowieci...
jak my prosimy to czekamy prawie 80 lat.


@vismaiorr: przypominam że Polska i Ukraina była pod wpływem zsrr które dbało o to by wołyń był zapomniany po to by nie wywoływać wzajemnej niechęci ani konfliktów.