Wpis z mikrobloga

#gothic
#!$%@?, pograne ¯\_(ツ)_/¯

Wychodzi na to, że jestem jednym z tych nieszczęśników, którzy po prostu sobie nie pograją w Varus moda, bo gra przestaje działać podczas wychodzenia z Górniczej Doliny po wykonaniu zadań dla Garonda. Próbowałem wszystkiego - od przeinstalowania moda i całej gry, przez wczytywanie starszych save'ów, po eksperymentowanie z takimi pierdołami jak wyłączanie muzyki i sterowania myszą. Szkoda, bo mod mimo wszystko naprawdę dobry, ale nie będę się niepotrzebnie siłował; może podrzucę komuś save'a na bractwie spolszczenia, żeby mi wyszedł z GD, ale podejrzewam, że sytuacja powtórzy się po pokonaniu smoków.

Albo spróbuję ostatecznie oklepać #returning. Da się to zainstalować bez tych wszystkich wodotrysków, które może i spowalniają grę, ale za to wyglądają jak gówno?
  • 2
Albo spróbuję ostatecznie oklepać #returning. Da się to zainstalować bez tych wszystkich wodotrysków, które może i spowalniają grę, ale za to wyglądają jak gówno?
Ostatnio wyszedł patch, który zwiększa FPS, zainstaluj union jeszcze i będzie git. Union jest spoko, bo canceluje animacje podnoszenia oraz masz przyspieszenie czasu, podróż w pierwszych rozdziałach dzięki temu jest dużo płynniejsza, pozdro i powodzenia, Return jest spoko