Wpis z mikrobloga

Myślałem, że to jakaś ruska propaganda krążąca po twitterze, ale nie - nowym rzecznikiem prasowym ukraińskiej armii naprawdę został trans, niejaki Sarah Ashton-Cirillo. Ciekawe, co na to Azovcy i reszta ukraińskich narodowców. Przykro patrzeć, jak Ameryka upadla naszych sąsiadów, propagując swoją atlantycką ideologię. Chłop, który sobie ucina siusiaka i zmienia płeć jest dla mnie zaburzony. Koniec kropka.
https://www.newsweek.com/ukraine-military-has-new-transgender-spokesperson-1817334
#ukraina #wojna #bekazlewactwa #4konserwy
Ryneczek - Myślałem, że to jakaś ruska propaganda krążąca po twitterze, ale nie - now...

źródło: haha

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • 5
Robią PR, żeby Zachód ich wspierał.


@cebulowy_krezus: Pomimo zuchwałości antychrysta, który przejmuje kontrolę nad duszami zachodniego społeczeństwa, nadal jest tam sporo ludzi normalnych, których takie działania Atlantyku mogą zniechęcać. Wiedzą, że Ukraina jest w stanie wojny, potrzebuje pomocy, więc przemielają ich na swoją lgbtq+ modłę
  • Odpowiedz
Taka jest właśnie idealogia Hamerykanów, wszędzie wciskają swoje CHORE przekonania. Szkoda, ale Ukraina musi się upokarzać bo inaczej zakręcą im korek z pieniędzmi
  • Odpowiedz
Pomimo zuchwałości antychrysta, który przejmuje kontrolę nad duszami zachodniego społeczeństwa


@Ryneczek: O ja, odpadam z tej dyskusji. Napisz jeszcze coś o rosyjskim konserwatyźmie i obronie tradycyjnych wartości :D
  • Odpowiedz
@Ryneczek:

Ciekawe, co na to Azovcy i reszta ukraińskich narodowców.


Nucą sobie razem z tym zoomerem-inżynierem. Trochę daleko od światopoglądu Hitlera i Himmlera, ale od kogoś broń trzeba brać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
eeehhh - @Ryneczek: 
Ciekawe, co na to Azovcy i reszta ukraińskich narodowców. 

Nucą...
  • Odpowiedz
  • 4
@Ryneczek

– Ten czy ta, Neratin Ceka? – zmrużył oczy Puszczyk, patrząc w ślad za wychodzącym oficerem. – To kobieta czy mężczyzna?

– Panie Skellen – Dacre Silifant odkaszlnął, ale gdy przemowie głos miał pewny, a wzrok zimny. – Dokładnie to ja tego nie wiem. Z pozoru jest to mężczyzna, ale pewności nie mam. Co do tego zaś, jakim Neratin Ceka jest oficerem, mam pewność. To, o coście zapytać raczyli, miało by
  • Odpowiedz
@Ryneczek: Każdy, kto głosuje na kałfederacje i wierzy w nieistniejącego dziadka na chmurce i modli się do chorego psychicznie Żyda przybitego do patyków jest dla mnie zaburzony. Koniec kropka.
  • Odpowiedz
@Ryneczek: azowcy i inne nacjolskie ścierwo mentalnie jest tym samym czym ruski mir i są oni od zdychania na froncie ukraina jak chce być częścią zachodu to musi się stać państwem liberalnym szanującym między innymi prawa mniejszości inaczej po co walczyła by z ruskim mirem skoro mieli by to samo co tam?
  • Odpowiedz
  • 17
@kondziu96: aha, czyli albo przyjmujesz ideologie lgbtq albo idź sobie do Putina? To jest obraz piekła na ziemi, przynajmniej dla rzymskich katolików, ceniących sobie dwa tysiące lat kultury zachodu, z którą ani usa ani Putin nie mają nic wspólnego
  • Odpowiedz