Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale byłem przed chwilą świadkiem srogiego przykładu #blackpill xD
Jakiś Ukrainiec (gość z wyglądu taki na oko 40 lat albo 30+, widać że przeprany trochę przez alko i papierosy, no niezbyt urodziwy ogółem), który po polsku ni #!$%@? tylko coś tam ledwo ledwo po angielsku rozumiał, miał jakiś problem z biletem czy z pociągiem na dworcu, to podszedł do takiej pracownicy stacji juleczki 8/10, która tylko na niego spojrzała, nawet gość nie zdążył dokończyć, to co chciał przekazać, powiedziała "nie rozumiem" (tak po prostu nawet #!$%@? bez żadnego zwrotu grzecznościowego) i sobie poszła i #!$%@? #!$%@?
Typ podszedł potem do mnie, pokazał mi bilet, okazało się, że znajduje się na nie tym dworcu, co powinien, wystarczyło tylko spojrzeć, to po polsku najpierw mu tłumaczę że to zły dworzec, on że "ni panimaju" no to po angielsku zaczynam nawijać, trochę już rozumiał, musiałem trochę też gestami mu pokazać no i ogarnął, podziękował mi bardzo i poszedł na ten inny dworzec, nie wiem czy całość zajęła nawet 10 minut, ale oczywiście #p0lka nie będzie rozmawiać z jakimś tam brudasem z Ukrainy (bez urazy), nawet jakby miał zdychać na środku ulicy
Pluję na takie babsztyle, hatfu
#przegryw ##!$%@?
  • 20
@Szumimiwelbie: a wziąłeś pod uwagę, że ta kobieta może mieć jakieś przykre doświadczenia z takimi typami? Gdzie on do niej podszedł, do stanowiska informacyjnego? Skąd wiesz, że ona była pracownikiem?
@Bover: Ona dosłownie miała kamizelkę odblaskową na sobie z nazwą stacji xD
I uprzedzając pytania, nie nie śpieszyła się nigdzie, bo po chwili widziałem, jak rozmawia sobie z psiapsiułą
A co do pierwszego, serio? Ktoś podchodzi do ciebie i pyta o pomoc, ale ja nie pomogę no bo eeeyyy z innymi miałem "przykre doświadczenia" XD i tak na marginesie, typ nie wyglądał jak totalny żul czy menel (bo pewnie to mialeś
@Szumimiwelbie: p0lka w ułamku sekundy zeskanowała jego genotyp i dowiedziała się, że nie znajdzie z tym człowiekiem nici porozumienia.
Gdyby to był afrykański półbóg o czekoladowej skórze to nawet w zatłoczonym klubie, w którym bas uderza tak mocno, że wybija resztki moralności zrozumiałaby każdą jego myśl. Wystarczy zwykła wymiana spojrzeń - p0lka connect - gdyby obraz dało się usłyszeć to łączące się w tym momencie dwie synapsy w mózgu p0lki, wydałyby
Gdyby to był afrykański półbóg o czekoladowej skórze to nawet w zatłoczonym klubie, w którym bas uderza tak mocno, że wybija resztki moralności zrozumiałaby każdą jego myśl. Wystarczy zwykła wymiana spojrzeń - p0lka connect - gdyby obraz dało się usłyszeć to łączące się w tym momencie dwie synapsy w mózgu p0lki, wydałyby dźwięk uzyskującego połączenie modemu z lat 90.

Melodia ta kojarzy się z dobrze spędzonym czasem, pełnym przygód i nowych wrażeń
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bover:

Nawet jak masz jakieś przykre doświadczenia, to nie daje ci to żadnego moralnego prawa udzielać przykrych doświadczeń innym.
Nawet jak masz jakieś przykre doświadczenia, to nie daje ci to żadnego moralnego prawa udzielać przykrych doświadczeń innym


@Slavcel: xDDD.

No zajebiście. Serio uważasz, patrząc z perspektywy tej osoby, że jeśli się boi to powinna ryzykować byle tylko ktoś inny nie miał przykrego doświadczenia?

Zresztą ten typ ma to w dupie, że mu jakaś julka na stacji nie pomogła, to żadne złe ani dobre doświadczenie dla niego. To OP robi z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Bover:

Ale co ryzykowac? To ma z góry każdego chłopa, który jej się nie podoba teraz brać za groźnego, bo któryś kiedyś jej krzywdę zrobił? To niech nie pracuje na takim stanowisku i podejmie leczenie jeżeli jeszcze tego nie zrobiła, bo takie jednostki nie nadają się do życia w społeczeństwie.

Tak samo jak ty robisz tragedię tej kobiety z jej zachowania, ja mogę zrobić tragedię jak on się mógł poczuć.
To niech nie pracuje na takim stanowisku i podejmie leczenie jeżeli jeszcze tego nie zrobiła


@Slavcel: z tym się zgadzam.

Natomiast rozumiem też, że subiektywnie mogła mieć duży problem z taką sytuacją. To akurat OP z tego zrobił jakąś swoją kuriozalną teorię.