Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna #polska

Czemu tylu wykopków jest wściekłych na Ukrainę i jest to obecnie priorytetem aby udowodnić im zamierzoną winę? Czyżby łaska Polaka na tak pstrym koniu jeździła czy to ruska agentura skutecznie działa na wszelkich forach a pożyteczni idioci od nich łykają w całości antyukraińską retorykę?
Zapewne teraz mi zarzucicie proukraińską retorykę, otóż nie - nie przywiązuję wielkich emocji do tej sprawy, wolę poczekać na oficjalne wyniki śledztwa. Wykop nauczył mnie cierpliwości po łyknięciu mnóstwa ściekowych fałszywych informacji.
  • 11
@jezus_cameltoe: Mnie na przykład #!$%@? że ktoś kłamie w tak ważnej sprawie. A że dużo większym zaufaniem darzę NATO to jestem zniesmaczony, że Ukraina od razu by nas wciągała do wojny i wypiera się że to ich rakieta. #!$%@?ć ruskich ale serio nie mieliby interesu w atakowaniu Polski i musiał to być przypadek. Skoro dane USA mówią że to najprawdopodobniej Ukraińcy to nie mam powodu żeby im nie wierzyć. Ukraina natomiast
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jezus_cameltoe: Ludzie myśleli że Zelenski to swój chłop a okazuje się że cynicznie kłamał. Powinny nas interesować przede wszystkim interesy polskie. Takie zachowanie od kraju któremu pomagamy na tak wiele sposobów to jak splunięcie na ryj. No hehe głupia sprawa Paljaki, przyślijcie więcej czołgów.