Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem mamie zrobić prezent na gwiazdkę i kupić jej jakiś zestaw do haftowania. Ona ogólnie lubi takie klimaty jak wyszywanie i szydełkowanie. Ale wiem że kiedyś to robiła i przestała.

Polecacie jakiś program do przerabiania zdjęcia na haft? Chciałem jej dać wzorki żeby mogła swojego psa wyhaftować. Wydaje mi się że to by jej się spodobało. Czy może ktoś korzystał z takich programów i wie że lepiej samemu to zrobić. Jeśli tak to jak w sumie

#haft może ktoś spod #tworczoscwlasna będzie wiedział
  • 3
Większość osób przerabia w programie Pattern Maker ale żeby uzyskać zadowalający efekt to trzeba wcześniej zdjęcie obrobić w programie graficznym. Jeżeli chcesz zrobić prezent to wg mnie najlepiej zlecić przerobienie wybranego zdjęcia osobie która przerabianie ma opanowane i z mamą z efektu na pewno będzie zadowolona. Sam korzystałem kilkukrotnie z tej opcji i jeżeli jesteś zainteresowany to napisz priv to dam Ci namiary na Panią która tym się zajmuje. Koszt przerobienia zdjęcia
Maniek_17 - Większość osób przerabia w programie Pattern Maker ale żeby uzyskać zadow...

źródło: comment_1668709089BbHNxMk3JsdXmxeWYmVTnl.jpg

Pobierz
@Maniek_17: Nie mam problemu z zabawą w fotoshopie i w podbijaniu kolorów/edycji kolorów. A skąd potem wezmę nitki na to? Ten program od razu da mi listę zakupów na nitki czy to się inaczej rozwiązuje?
@Dej_mi przy przerabianiu wybierasz producenta mulin (np. DMC) i program tworzy wzór na podstawie jego palety kolorów. Ilość muliny wylicza na podstawie wielkości kanwy jaka wybierzesz przy przerabianiu. Ilość potrzebnej muliny będziesz miał podaną w motkach.
Na YT są filmiki jak przerabia się proste wzory. Niestety filmiki w języku rosyjskim .. ale można podejrzeć poszczególne etapy jakie trzeba wykonać.