Wpis z mikrobloga

@czuczer: To sprawdź, kiedyś miałem podobny problem z myszką od Logitech i chyba coś było napisane że to było związane ze trzeba by spróbować zmienić 2,4 GHz na 5, ale nie pamiętam czy to w końcu bylo to :D najlepiej szukaj po angielsku takiej informacji z modelem Twojej myszki bo pewnie coś na reddicie ktoś już zaradził
@czuczer ja mam podobny problem na prywatnym lapku, jak podłącze beatsy i myszkę do laptopa po BT to muzyka strasznie klatkuje. Daj znać jak ogarniesz co to
@czuczer: od jakiegoś czasu zauważyłem problemy z działaniem BT na Macu. Mam podłączoną klawiaturę i mysz z Logitecha, jak podłączę do tego AirPodsy, to muzyka czasami przerywa. Strasznie irytujące.
@czuczer: I VGA i PS/2 też nie ma, niepotrzebnie dali pro w nazwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze, że nie ma, USB C jest wspaniałe, jeszcze 5 lat temu też mi brakowało no ale trzeba iść z duchem czasu :)
@LubieKiedy ogólnie mi USB nie brakuje. Ale mówię tu w kontekście problemu, który jak szperam po necie, jest całkiem powszechny. A na dziś to jedyne rozwiązanie jakie mam czyli albo mycha albo słuchawki po donglu a drugie po BT. Więc podjazd i usprawiedliwianie tym że zasilanie nie jest na korbę jest slabe. Bo to jak mówić "okno się nie zamyka ale chociaż w najnowszej technologii" :)