Wpis z mikrobloga

Odnośnie ewentualnej ostatniej zbrodni Ukraińców: https://twitter.com/_LOAC_lawyer/status/1594082811463565319

Za opinią prawnika specjalizującego się w sprawach wojnennych
"pierwsze z nagrań absolutnie nie wskazuje na popełnienie wiarołomstwa przez żadnego z RUS kombatantów."

Ale oczywiście wpisy o "fałszywym poddaniu" po kilka tysięcy plusów miały a każdy kto się ośmielił zakwestionować słusznosć działąnia Ukraincow to ruski troll xd

#wojna
#ukraina
  • 20
"pierwsze z nagrań absolutnie nie wskazuje na popełnienie wiarołomstwa przez żadnego z RUS kombatantów."


@cebularz_szkorbutnikowy: Nie dyskutuj tu na wykopie na ten temat. Ukraińcy mogli zamordować tych którzy leżeli na ziemi bo ten ostatni zabawił się w rambo. A teraz Ukraińcy mogą przez to zabijać każdego jeńca. Skoro można wymordować oddział za jednego jego członka to dlaczego nie mordować wszystkich członków sił zbrojnych za tego jednego rambo ?
I doucz się
@WH40K: Zbrodnia wojenna jest rzeczą obrzydliwą niezależnie od tego która ze stron się jej dopuszcza, a że tacy jak ty pochwalacie to i usprawiedliwiacie świadczy tylko o tym, że niczym nie roznice sie od rosyjskich zwierzat
@cebularz_szkorbutnikowy: Jesteś albo głupi albo ślepy albo, co najbardziej możliwe, #!$%@? te głupoty dla korzyści majątkowych lub politycznych. Anyway dla takich jak ty nie ma miejsca w naszym kraju. Won do ruskiego miru kacapie.
@WH40K: Dla takich jak ja szanujących postanowienia i zapisy konwencji genewskiej właśnie jest jak najbardziej w Polsce miejsce.

nie ma dla istot zezwierzęconych usprawiedliwiających zbrodnie wojenne
@cebularz_szkorbutnikowy: Takie kacapy jak ty widzą tylko to co chcą widzieć. Konwencją sobie gębę wycierasz a w tym czasie twój mocodawca (lub idol - zależy czy placa) morduje tysiącami ludzi w tej wojnie. Wyjedz na białoruś jak czeczko i zażyj prawdziwego konserwatyzmy xD
WON ruska mendo.
@cebularz_szkorbutnikowy: Ale skąd ty #!$%@? wiesz, że oni nie mieli broni przygłupie? Pistolet możesz nawet w rękawie mieć schowany. Rusek który miał się poddać zaczyna strzelać, ja mam 0.01 sekundy na decyzję i otwieram ogień co mnie #!$%@? to obchodzi? Ty to piszesz jakby oni ich przyszli i więzieniu gdzie tamci siedzieli nadzy odpalili w tył głowy a ty #!$%@? wiesz co który ma pochowane w takiej sytuacji czy ty jesteś