Wpis z mikrobloga

@pyczasty: "jaki uniwersytet kończyłeś?"

Nie interesuj się. Zresztą tutaj kwestia wykształcenia nie ma znaczenia i nie mam zamiaru powoływać się na to jak na jakiś autorytet.

"Udowodnij mi, że bronię Kosno i Sławka. Czekam "

Żyjesz tematem Wójcika, który cię z jakiegoś powodu tak bardzo boli, że aż musisz wylewać żale na jego temat i go szkalować.. Robisz to z całkowicie absurdalnych powodów, bo ja na przykład widzę jakie Olo ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@PZt37: Masz rację, choć napisanie tego to nie był dla mnie jakiś ogromny wysiłek.

Zwyczajnie krew zalewa mnie jak widzę jak się panoszy taki plankton i wypisuje takie debilizmy, a potem jeszcze mówi, że on nie jest z lateksów.
Raz na jakiś czas mimo wszystko trzeba takiego kiepa wyjaśnić, a nuż ktoś przeczyta i się przekona co to za osobnik. Oczywiście nie mam tu na myśli tagowych bywalców, bo oni to
@Masterpolska94: Serio uwierzyłeś w te bajeczki, że łukaszkowi rodzinę stalkują? Czy jesteś kolejnym, który nie rozumie tego zagadnienia. Idąc twoim tokiem rozumowania, to zarzucasz mi, że skoro nie popieram łukaszka to wspieram Sławka i Rafała. Zupełnie nie widzisz jak ślepo i bezkrytycznie jesteście zafascynowani łukaszem, który nie posiada wad? Myślisz, że on robi to z czystego serca czy w imię zasad?