Wpis z mikrobloga

kogoś kto #!$%@? twojego najblizszego sojusznika?


@fiedya: xDDDDDD
To że ciebie #!$%@? płatku śniegu nie znaczy że #!$%@? wszystkich xD Zapytaj przeciętnego Polaka co sądzi o fladze UPA to powie, że ma fajne kolory, idealne na meble w mieszkaniu
Ja na przykład mam w dupie do kogo sobie kto wali konia, według mnie to mogą sobie nawet nosić opaski ze swastyką, dopóki nie mają wizji gazowania Polaków - co mnie to
skoro nawet minister od dudy wyrazil publicznie krytyke tego #!$%@? Melnyka.


@fiedya: No wyraził a i tak będziemy przekazywać dalej sprzęt xDDDD Super krytyka. Zrozum, że ty i tobie podobni są na przegranej pozycji, każdy ma osoby takie jak ty głęboko w dupie, bo z dwojga złego ludzie preferują Ukraińców niż Rosję i przymykają oko na grzeszki Ukrainy i Ukraińców. Tak działał świat przez poprzednie 10 tysięcy lat i tak będzie
@peszek_leszek: nie porównujmy żołnierzy wyklętych do up’owców. UPowcy do Ukraińców nie strzelali :)
@fiedya: nie wiem czy słuchałbym przy nominacjach opinii kraju którego ministrowie w sumie pokłócili się już z każdym z sąsiadów. Słaby mamy autorytet w zakresie nie powoływania kłótliwych polityków, bo my w zasadzie od kilku lat wybieramy już tylko takich którzy kłócą się ze wszystkimi sąsiadami.