Wpis z mikrobloga

@skizo: a no ma partyjny trollu, bo dobrze wiesz, że u nas żadnych powtórzonych wyborów by nie było. A no i nie ma opcji by pis nie majstrował przy przyszłych wyborach.

Jedyne powtórzone głosowanie na jakie możesz liczyć to jak PiS przegrywa i trzeba zrobić reasumpcję.

#bekazpisu #prawackalogika #bekazprawakow #skizo #neuropa #polityka
Pobierz Kryspin013 - @skizo: a no ma partyjny trollu, bo dobrze wiesz, że u nas żadnych powtó...
źródło: comment_1669028974IOcltDSb4ieUsy6USZf9xi.jpg
  • 11
@HrabiaTruposz nie pamiętam już co napisałem, ale pana @skizo zapiekło, więc jeszcze raz to samo:

Mam cie na czarnej więc posta nie widziałeś, zaglądasz regularnie na mój profil, przegryw i frustrat. Typowa neuropa. #przegryw


@skizo: Znowu odpisujesz bez wołania mnie tchórzu xD

Argumenty jak zawsze "w temacie", bo nie masz jak inaczej się wybronić xD

Geniuszu, ja nie mam cię na czarnej - dlatego tu możesz odpisywać. Widzę twoje wpisy z
@Kryspin013: przecież ten wpis gmyza to właśnie dowód na to że demokracja działa - jeden ośrodek władzy coś #!$%@?ł, drugi podał do sądu, sąd to skontrolował i wydał wyrok. pis0wcy chcą zrobić w polsce tak, żeby kontroli żadnej nie było i nikt nie mógł patrzeć władzy na ręce

@skizo to że ty masz kogoś na czarnej, to nie znaczy że ten ktoś nie widzi twoich postów na tagach itp XD