Wpis z mikrobloga

@wataf666: akurat na to jest paragraf. Na Zachodzie w dużej częsci krajów jest to ścigane z urzędu. U nas sprowadza się to do sprawy cywilnej o zniesławienie, na którą będziesz chodził pare lat i pod koniec procesu zapomnisz o co chodziło. xddd
@pawelswd: no to właśnie na ten okres doda się załapała. nergal też miał problemy za podarcie książki na koncercie, na którym byli tylko fani jego zespołu, za obrazę, uczuć, uczuć #!$%@? religijnych, za podarcie #!$%@? książki. a teraz pokaż mi jakiś prawomocny wyrok z zachodu za obrażanie kobiet. prędzej znajdziesz to samo czyli obraza uczuć religijnych tyle że muzułmanów ¯\_(ツ)_/¯ jak dla mnie jeden uj, to samo uniwersum baśniowe
@kubanfs: Szanowałem Mirka ale po tym co zobaczyłem szanuje go w opór xD było tyle fajnych ripost do powiedzenia ale łatwo się mówi przed monitorem xD i najlepsze, że może sobie mówić bo kolesie tych babek kogokolwiek by nie znały w zasadzie uja mogą xD
@pawelswd: już całkiem zboczyliśmy z tematu. nie oboje byli ludźmi wokół których wyrósł kult za życia i nie było możliwości nic złego o nich powiedzieć. z czasem po ich śmierci wychodzą nieciekawe fakty na ich temat i dlatego że nie żyją to nie powinno się o tym mówić? #!$%@?ć wszystkich dookoła ale nie tykajmy świętych krów bo nie? bo nie żyją? pokrętna logika
@kubanfs: Ja #!$%@?, ale żenada. Szacunek do kobiet #!$%@?, za co? Kobiety są jakimiś #!$%@? pół-bogami, nadludźmi, że należy im się automatycznie, z góry jakiś szacunek? W dupach się poprzewracało tym kretynkom xD. Z innym facetem mógłby się cisnąć i nikt nie widziałby w tym problemu, ale jak wejdzie w wymianę słowną z kObIeToOoM to #!$%@? wielkie oburzenie, że jak tak można.