Wpis z mikrobloga

Aż się odechciewa siedzieć na tym portalu. Na początku wojny na tagu #ukraina tylko i wyłącznie były treściwe informacje dotyczące właśnie wojny, a teraz to jest jakiś cyrk… ile można od tygodnia czytać w kółko o Wołyniu, Banderze, Melnyku, ruskich onucach czy ukrainofilach. Nie wiem czy moderacja wykopu działa czy mają już #!$%@? w to wszystko.
  • 13
@Mrbimbek: Bo wojna (już o "honor "chyba tylko) toczy się jeszcze na wschodzie Ukrainy, a tutaj w najlepsze trwa wojna o umysły! W myśl zasady że nie trzeba niczego udowadniać, wystarczy jedynie wzbudzić wątpliwości i kolejnej, że nie trzeba przekonywać wszystkich wystarczy przekonać jedynie "języczek uwagi" wykop stał się jednym z kolejnych pól bitewnych.
@megawonsz9: czy ja wiem czy to taka wojna o honor, dalej w żadnym miejscu na Ukrainie nie możesz czuć się bezpiecznie bo rakiety latają w przypadkowe miejsca zabijając cywili. Może nam się ta wojna już "znudziła" ale znam wiele Ukrainek które uciekły i często słyszę że ktoś z ich znajomych został ranny w różnych okolicznościach.