Wpis z mikrobloga

#steam #gry
Czy z okazji zbliżającego się black friday można liczyć na jakieś fajne promocje na gry?
Mam na swojej liście między innymi Wiedźmina, Cyberpunka, FS 22, Factorio, GTA IV i V, RDR2, F1 22, Forza 5 i jeszcze kilka innych.
Do tej pory nie śledziłem tematu, bo nie miałem komputera, więc nie wiem czy branża gier "obchodzi" jakoś black friday.
A drugie pytanie, to gdzie oprócz Steam i epic games warto jeszcze kupować gry? Bo w sumie tylko te dwa serwisy znam i mam na nich konta założone.
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@potatowitheyes: Wiesiek i gta IV są często w promocji na steamie dodaj sobie na listę życzeń. Rdr2 i Cyberpunk byly dotychczas obniżone max 50% czyli za jakies 30 EUR. Obczaj sobie też gog zwłaszcza jak jakieś starsze gierki chcesz wypróbować.
@potatowitheyes: Promki już są, jakbyś chciał jeszcze lepszego deala to mam na steamie ponad 200zl delikatnie to mogę gifty powysyłać za blika o polowe taniej(w sensie giera 100zl to blik 50zl, i tak mi kasa leży na tym steamie ze skinów a tak to kebsik chociaż wleci xddd)
@potatowitheyes: Właśnie sam teraz wpadłem na to ze mogę się w ten sposób pozbyć kasy ze Steam bo akurat fajne promki i sam się zaopatruje w wiedźmina skyrima i fallouta a mimo wszystko zostanie ze 220zl