Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak były śmiechy z Sousy, że w kółko mówi tylko o mentalności. Szczerze też tego nie rozumiałem, bo wydawało mi się, że piłkarze, którzy grają w dobrych klubach, zawsze wierzą w wygraną. No przecież nawet ta reprezentacja wygrywała lub chociaż remisowała z topowymi drużynami w przeciągu kilku ostatnich lat.

To jest niebywałe co Michniewicz zrobił z tą drużyną, przecież to jest jego koniec, bez względu na wyniki. Zaraził ich tą Polską mentalnością. He he nigdy nie będziemy złotego medalu, he he nie zabierzemy przeciwnikowi piłki i tego typu teksty. Teraz w podobne bzdury wierzy kilku piłkarzy, więc jak oni mają cokolwiek ugrać? Przecież to jest większy dramat, niż ta "taktyka".
#mecz #reprezentacja #mundial
  • 13
@patrykw96: to po #!$%@? go słuchają?
Lewy na darmo się tam męczy. Powinien, według mnie, dać PZPNowi ultimatum i to publicznie, że ma być uznany, zagraniczny trener albo, w przypadku takich asów jak np cm711, wtedy rezygnuję z gry w reprze i tyle.
Najlepiej jakby wszyscy piłkarze, jednym głosem zaprotestowali w sprawie tej postkomunistycznej, polskiej piłkarskiej patologii
@patrykw96: Graja w dobrych klubach i wiedza, co maja robic na boisku, ze koledzy z druzyny maja swoje zadania i kazdy sie odnajdzie w meczu. I potem wychodzi zbieranina zajebistych graczy, maja gownotaktyke i oni wiedza, ze to nie zadziala. To jaki ma byc mental?
@Welniak_91: Ok, mieli mowione ale nie potrafili tego zrealizować. Czesiu 711 zna nasze drewno i ustawil z nas autobus. Dalo to jeden pkt. Jezeli z Arabią przrgramy to Czesiu poleci, jezeli zmieni taktykę na Arabie i wygra to super wynik, po 2 meczach 4 pkt. Pozyjemy zobaczymy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patrykw96: mentalność to podstawa. Dobry przykład z naszego lokalnego podwórka to 2 Liga i Motor Lublin. Początek sezonu i przez 11 meczy tylko 7 punktów - ostatnie miejsce w lidze. Zmiana trenera na asystenta Marka Papszuna i w kolejnych 8 meczach ligowych 15 punktów, plus wyeliminowanie z pucharu Polski Zagłębia Lubin i Wisły Kraków. Ale wystarczy posłuchać jak trener się wypowiada i od razu słychać że profesjonalista.