Wpis z mikrobloga

CARPILL

Jak nie masz samochodu to nie peklujesz (chyba że divy jak dojedziesz sobie busem) jesteś wykluczony ze społeczeństwa i na rynku matrymonialnym bo w oczach kobiety jak i ludzi z otoczenia jesteś gorszej kategorii, prawo jazdy jest oznaką zaradności i dostarczania emocji a jak wiadomo kobiety to emocjonalne istoty, nie obowiązuje to oczywiście chadów chadlajtów,oskarków i często również pierwsze niedojrzałe romantyczne miłości disnejowskie, gdzie wszystko jest wersją demo i zalaniem koktajlem hormonalnym, natomiast jeżeli chcesz długotrwały związek stworzyć to game over oczywiście znajdą się wyjątki gdzie rekompensują hajsem ale to mały % bo ktoś bez prawa jazdy raczej jest nieudacznikiem nie oszukujmy się chyba, że ktoś się urodził niepełnosprawny.( ͡° ʖ̯ ͡°)

#blackpill #przegryw #redpill #carpill #logikarozowychpaskow
Pobierz TTedbundYY - CARPILL

Jak nie masz samochodu to nie peklujesz (chyba że divy jak do...
źródło: comment_1669293019IV9FwhkrBbik0CoMg4qrwH.jpg
  • 18
@TTedbundYY: #!$%@? do dupy. Brak prawka, brak fury, długo mieszkałem w rodzinnym domu, nie jestem z zamożnej rodziny a peklunek regularny- zwiazki i fwb. Laski w takim wypadku same wychodzily z inicjatywami i same mnie odbierały po treningach. Kwestia chęci. Oczywiscie znajdowaly sie i takie sapioseksualne co wymagały wykształcenia i zArAdNoScI wyrazonej z furze, własnej kawalerce i mozliwosciami finansowymi.
@vauecki: Pisałem, że nie obowiązuje czadów,pedzlaków i oskarków więc może się w to wpisujesz więc nie #!$%@? ja za młodu też peklowałem ale teraz widze z perspektywy czasu, że carpill działa. Peklowanie 3/10 lasek mnie nie interesuje.
Pisałem, że nie obowiązuje czadów,pedzlaków i oskarków więc może się w to wpisujesz więc nie #!$%@? ja za młodu też peklowałem ale teraz widze z perspektywy czasu, że carpill działa. Peklowanie 3/10 lasek mnie nie interesuje.


@TTedbundYY: to jaki to pill jak wszystko rozbija sie o mordę? Z akceptowalnym ryjem ruchasz bez fury a z krzywym ryjem nie wsadzisz majac nawet sportową furę.
@TTedbundYY: Brak prawka, za to nieruchy fajne, wkrótce na 3 kontynencie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 gości znam ze Złotej co prawka nie mają, w tym Zaorski. Przegrywy typowe. Na #!$%@? mi samochód jak wolę sobie tą ratę na coś za czym się dupy oglądają przeznaczyć na miejsce w zajebistej lokalizacji gdzie wszędzie mam z buta? Żeby nie móc sobie piwka wieczorem wypić bo, trzeba za szofera
@youngmlody3456: To było ironicznie. Przegrywów nie stać na jedyne miejsce w Warszawie z czystym powietrzem. I raczej nie pokazują się publicznie robiąc z siebie gwiazdeczki / influ czy co on tam jest. Będzie chciał sie wynurzać z tej swojej nory to go stać na furę z kierowcą. Tylko po co jak pełno Saszek stoi pod dworcem i ma auto pod chatą zanim zdąży windą zjechać. XD