Wpis z mikrobloga

Sukces Nosaczy ma 2 podłoża, oboje po rozwodzie, jakoś to u niej mi umknęło, ale jednak inaczej się po czymś takim podchodzi. Bardziej docenia to co los dał, bo jednak sporo panien nie chce rozwodnika, a kawalerów rozwódek. Druga sprawa Nosacz ma $$$. Gość jest chyba w najlepszym położeniu. Płacą w Euro, wydajesz w PLN. Było coś, że ona mieszkała trochę w Holandii, to może ją wkręci i też będą wspólnie u Niemca robić. Sam mam kolegę co robi u Norwega i jednak zarobki są naprawdę dużo godniejsze. U nas też do umów wrzucą kary umowne jakieś, a praw zero. Gadanie, że w Luxmed możesz się leczyć czy kartę Multisport od łaski dostaniesz to żadne argumenty. Jak nie ma się zaczętej budowy domu, żony w ciąży czy dziewczyny co gada, że tatuś da działkę na dom, warto spakować mandżur i wyjechać. Cienie też są takiej pracy, ale pensja jednak przewala szalę na plus. Jednak najczęściej zaradni w programie mężczyźni utrzymują związki-Adrian, Robert czy teraz Patryk, a Maciek ratownik na basenie czy Przemek z akademika są po prostu odrzucani. Podobnie było z Jackiem, co była akcja ,,murem za nim”, ale on po prostu był typem co grzyb na ścianie ,,no problem”, bo jak wiedział, że przyjeżdża dziewczyna to chociaż trzeba było po Dekoral skoczyć i coś ze ścianami zrobić. Inny numer to był Wojtek i Aga, ale powiedzmy sobie szczerze jej byłoby trudno znaleźć lepszego po programie i doceniła to co ,,dostała". Choć i tak ze wszystkich edycji zamiana poza programem Igi na Laurę to był strzał w 10!
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 15
@Inch7allah:Z tym rozwodem źle zrozumiałem to ktoś tu napisał. Byłaby okropna jakby tak zrobiła. To, że jak ktoś już gdzieś robił, zachęca, aby pojechać jeszcze raz. Gorzej mają tacy co sami nie pojadą, bo słyszeli, że Wieśka syn był w Anglii, to mu kuzyn żonę zabrał, tak się nią opiekował i tym podobne historie.
@zjem_twoj_bigos: A masz jakieś info o tym. Choć jak tak jest to przykro.
@Sylwiusz89: Marta38 na pewno nie jest rozwódka, nawet mówiła chyba w przedostatnim odcinku, ze musi jeszcze wyjaśnić z Cyganem kwestie jego poprzedniego małżeństwa, bo dla niej to jest bardzo poważna sprawa i ona wcześniej się na ślub z nikim nie zdecydowała czy jakoś tak. Tez sukcesu nie wróżę, ojro ojrem, ale w Slubicach straszy jeszcze #!$%@? nosa gdzie się da, mlaszczacy na widok synowej, która widzi drugi raz w życiu sobowtór
@Sylwiusz89: Mój niebieski to rozwodnik. Sporo moich nawet młodszych koleżanek ma facetów rozwodników lub same są po rozwodzie w nowych związkach. Dlatego tez nie zgodzę się, ze rozwodnicy nie mają brania. W dzisiejszych czasach, kiedy rozprawę rozwodową można przeprowadzić online, nieudane małżeństwo nie jest jakąś skazą na całe życie. Nie znam nikogo, kto krzywo patrzyłby na takie osoby, a także desperatów, którzy po rozwodzie biorą co leci. Dla mnie sam fakt,
Nosacza widuję często ale jeszcze nigdy w towarzystwie nosaczowej, nawet na osiedlu ciagle widać go samego ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętajcie ze to wschodnie Niemcy, gdzie jest największe bezrobocie więc albo znasz niemiecki + ogarniasz albo masz fach w ręku bo takich im tu głównie brakuje. Większość nagina w okolice Berlina na magazyny gdzie jesteś 3/4h w drodze a praca nie jest rewelacyjna. Nosacz pracuje blisko granicy, stabilna
@zjem_twoj_bigos: nie oglądałam wszystkich odcinków bo ta edycja zbyt nudna ale w tych pierwszych widać było zaangażowanie z jego strony i to, że mu zależało. W tym ostatnim odcinku to taka trochę zlewka z jego strony, takie trochę na przetrwanie. Zenujaco nie potrafił skierować do zony żadnego zdania wielokrotnie złożonego.