Wpis z mikrobloga

#nhl na dzis

Blackhawks - Ducks

typ: over 5.5 - 1.80 / Ducks - 2.15

To co graja Blackhawks ostatnimi czasy nie przystoi wrecz zeszlorocznym zdobywcom pucharu Stanleya, sposrod ostatnich 5 meczy wygrali tylko raz i to z najslabsza druzyna w lidze! Anaheim jest w gazie, bilans 9-1 w ostatnich spotkaniach. W jedynym w tym sezonie spotkaniu obu druzyn padlo zwyciestwo Ducks 3-2SO. Mimo wszystko Blackhawks sa najskuteczniejsza druzyna w lidze, a w ekipie Ducks wypadl podstawowy bramkarz w tym sezonie (Hiller). Anaheim w ostatnich 5 meczach strzelilo 24 bramki, wiec licze na kanonade :)

Capitals - Blue Jackets

typ: over 5.5 - 1.90 (mniej pewny)

Ten mecz to dla mnie wielki problem. Blue Jackets wygrali 4 ostatnie mecze z rzedu, ale ich gra nie przekonuje. Owszem, wygrywaja mecze, ale nie sa strona przewazajaca, oddaja mniej strzalow a na ich korzysc dziala niska skutecznosc przeciwnikow. Dzis graja z Capitals, ktorzy moze nie sa w najwyzszej formie, ale grali ostatnio z dosyc wymagajacymi przeciwnikami (Sharks, Penguins). W ich skladzie Alex Ovechkin - lider klasyfikacji strzelcow NHL obecnego sezonu. Ten mecz jak dla mnie nie ma faworyta, ale ostatnie spotkanie obu druzyn zakonczylo sie zwyciestwem 4-3OT Capitals. W ostatnich 10 spotkaniach tych druzyn padly wyniki - raz 4 bramkowy, dwa razy 5 bramkowy i 7 razy 6+, co uwazam, jest dobra prognoza na dzisiejsze zaciete spotkanie.

#khl

Novokuznetsk - CSKA

typ: CSKA - 1.16

CSKA zbroi sie na playoffy, w ostatnim czasie do druzyny dolaczylo 3 solidnych zawodnikow. Graja u siebie - seria 3 zwyciestw na wlasnej tafli. Ich przeciwnikiem jest najslabsza druzyna w calym KHL. Czy druzyna aspirujaca do zwyciestwa w calym KHL moze przegrac u siebie z druzyna ktora odpada w pierwszej rundzie pucharu nadziei? To KHL, ale licze, ze dzisiaj bez niespodzianek.

Podolsk - SKA

typ: SKA - 1.14

Najwiekszy pewniak dzisiejszego dnia w KHL, SKA wrocilo do formy, w dwoch ostatnich spotkaniach pokonali u siebie Ak Bars oraz Dynamo Moskwa. Dzisiaj graja ze slabiutka druzyna z Podolska, ktora w ostatnich 10 meczach wygrala tylko raz i to z rownie slabym Spartakiem. Mozna probowac handi -1.5 - 1.57.

Novosibirsk - Ryga

typ: over 4.5 - 1.90 lub Dinamo - 1.55

Dinamo gra bardzo w kratke, notuja na przemian zwyciestwa i porazki, tracac w kazdym meczu sporo bramek. Druzyna z Novosibirska przegrala cztery ostatnie spotkania na wyjezdzie, 3 z nich dopiero po karnych. Licze ze bedzie to zaciety mecz, ale mimo wszystko ze wskazaniem na Dinamo - 1.55.

Khabrovsk - Lev

typ: Lev - 1.18

Khabrovsk to druzyna z glebokiego dolu tabeli, Lev natomiast aspiruje do gry w playoff. Gospodarze wygrali 4 ostatnie spotkania u siebie chociaz ich gra nie odzwierciedla wynikow. Dzisiaj jednak nie ma innej opcji jak wygrana.

Cherepovets - Novogorod

typ: Novogorod - 1.80

Torpedo w ktorego barwach gra Wojtek Wolski, gra ostatnio naprawde znakomicie. W kazdym z ostatnich 5 meczy strzelili minimum 4 bramki i 4 z nich zakonczyli zwyciestwem. Dzisiaj graja ze sredniakiem, druzyna Severestalu, ktora przegrala 4 ostatnie spotkania u siebie. Torpedo na wyjazdach radzi sobie calkiem dobrze. Jest to typ bardziej ryzykowny, ale uwazam, ze wart zagrania jako dodatek do tasmy :) Mozna probowac over 4.5 - 1.61.

Atlant - Dynamo

typ: Dynamo - 1.47 (troche ryzykowne)

Dynamo Moskwa to zeszloroczny mistrz KHL, przegrali 2 ostatnie spotkania, ktore zakonczyly ich serie 10 zwyciestw z rzedu. Dzisiaj graja z ligowym sredniakiem, ktory rowniez nie jest w najwyzszej formie (5-5 w 10 spotkaniach, 1-4 w ostatnich meczach u siebie). Dodatkowym plusem na korzysc Dynama jest obecnosc ich kibicow, ktorzy z pewnoscia wybiora sie do nieodleglego Mytiszczi.

#polskahokejliga

tutaj posluze sie typami bez kursow, poniewaz nie wszystkie sa na b365

KTH - Podhale

typ: Podhale

Skonczyla sie era DT w Krynicy, dzieki ktorej druzyna zyskala tyle punktow. Dzisiejszy mecz odbedzie sie w Nowym Targu, gdzie zbrojacy sie gospodarze powinni dac rade "mlodzikom" z Krynicy.

Sanok - GKS

typ: Sanok / over 5.5/6.5

GKS gra zdecydowanie slabiej niz w tamtym sezonie, Sanok natomiast prowadzi serie 5 zwyciestw.

Cracovia - Jastrzebie

typ: Cracovia +1.5 / over 5.5

W bramce Cracovii znakomicie grajacy Radziszewski. W JKH bez Laszkiewicza, lidera klasyfikacji kanadyjskiej ligi.

GKS Tychy - Aksam Unia

typ: over 6.5 / Tychy

wołam @Bit__ @szoon @nic1 @d3v

#bukmacherka #ogracbuka #hokej
  • 12
@Mazowia: to zalezy od dnia, generalnie jestem do przodu, od kiedy wstawiam typy to wychodzi tak na oko 60-70% liczac wszystkie typy. te ktore stawiam sam za pewniaki to w najgorszym wypadku wychodze na 0. Przy typach mniej pewnych (np wczoraj Panthers i Canucks po wysokich kursach) stawiam je tylko w jednej tasmie, do ktorej wrzucam wszystkie typy. wczoraj przykladowo weszlo 8/14, w te w ktore wierzylem to 7/11. Nie jest
@Mombik: Z twoich wczorajszych typów ułożyłem sobie 3 kupony po 3 mecze i akurat tak pięknie dobrałem, że po jednym nie weszło. Ta taśma do której wrzucasz wszystkie typy to jakimś systemem grasz?
@Ksiunc: nie, wszystko razem - to wychodzi ako kolo 20-45 zależy ile typów. Przy postawionej 5 :) raz weszlo, bo tak to zwykle ze 2- 3 uwala. Systemem 6/9 np gram rzadko, tylko jak mam wiecej kasy z poprzedniego dnia