Wpis z mikrobloga

Obecnie mam takie etui na Apple Watchu (Spigen Rugged Armor Pro). Założyłem folie na ekran, ale odchodzi od etui, bo dość mocno na ekran nachodzi.

Pytanie: jak ekran zniesie brak folii? Mocno się rysuje? Etui jednak priorytetyzuje, bo robię na magazynie, i dość często zdarza mi się gdzieś walnąc ręką, wiec dość szybko bym obił kopertę

Apple Watch SE 2022

#apple #applewatch #smartwatch
laress - Obecnie mam takie etui na Apple Watchu (Spigen Rugged Armor Pro). Założyłem ...

źródło: comment_1669453894EStGefhnsEgcNlCK4NQePi.jpg

Pobierz
  • 11
@laress: ekran jest bardzo delikatny, rysuje sie od patrzenia. Jezeli zalezy ci na tym zeby to jakos wygladalo to szklo by sie przydalo. Folia nie da rady bo jak w cos uderzysz to ona sie zaciagnie i jest od razu do wymiany.
@JacquesSpermiage: Mało który smartwatch ma szkło szafirowe. A te co mają to jakaś #!$%@? mieszanka która rysuje się tak samo jak zwykłe. Apple watch ultra albo Garmin Fenix 7 mają prawdziwe szkło szafirowe
@JacquesSpermiage: a co z jakością tego szkła szafirowego? Bo jeśli jest taka sama jak w samsungu watch 5 to jest to gówno warte i rysuje się podobnie jak bez niego. Garmin też jest #!$%@? bo wciska szafir tylko w najdroższych zegarkach? Ale przynajmniej tam ten szafir faktycznie jest
Pytanie: jak ekran zniesie brak folii? Mocno się rysuje?


@laress: Mocno, nawet na wykopie widać wiele postów gdzie ludzie dopytują o usługę "polerowania ekranu AW" i później zakładają folię/szkło bo nie mieli od początku.