Wpis z mikrobloga

Mecz z Meksykiem byl obrzydliwy i bylo mi zwyczajnie wstyd, ze moja druzyna prezentuje taki paździerz na mundialu.
Mecz z Arabią nie byl wybitny, ale ostatecznie z przodu mielismy 4 okazje, a Arabii nie pozwoliliśmy na żadną. Pisanie o jakimś farcie to jakieś totalne nieporozumienie.
Argentyna jest de facto słaba, nie ma sie co jej bać. Zaryglujemy się, konterki i będzie dobrze.
Wyjdziemy z tej grupy, róbcie screeny.

#reprezentacja #pilkanozna #mundial #mecz
  • 21
@twoj_starrry: co ma obnażyć. Jak wygrają to nikogo to nie zdziwi, jak ugramy chociaż remis to będzie cud. Jak gramy #!$%@? to krytykujmy, ale jak już wygramy to nie dorabiajcie sobie jakiś ideologii. Mecz z Arabią nie był jakiś wybitny, ale pisanie że wygraliśmy fartem to przegięcie w drugą stronę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Manfakk: #!$%@? xd, ten mecz byl tragiczny.
No-namy futbolu krecily naszymi piłkarzami jak chcialy. Gdzie tu jest powod do optymizmu? Ze Szczesny nas uratowal i jakims cudem wcisnelismy im bramke?
Przeciez gol zielinskiego padl praktycznie znikad, oni nas zamkneli na 45 minut na naszej polowie
@twoj_starrry: no-namy bo grają u siebie w lidze? Większość pewnie mogłaby grać w średniakach w Europie, ale bardziej opłaca się im się grać u siebie bo takiej kasy w Europie nie dostaną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Manfakk: to moze inaczej. Uwazasz ze ich zespół ma lepszy potencjal pilkarski niz polska? Bo jesli tak to spoko, rozumiem ze tak wygladala gra skoro gralismy z lepszymi od siebie xD.
To jest kompromitacja i na brzeczku juz by byly wieszane psy po takim meczu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schweizer: ja sie nie ciesze, bo nawet jak nie wyjdziemy z grupy to Michniewicz pewnie kupil sobie tym HISTORYCZNYM WYNIKIEM pozostanie w kadrze.
Czyli będziemy grali antyfutbol przez kilka lat.
Grupe na euro mamy ultrałatwą, wiec pewnie wygramy, a potem znowu rozczarowanie na turnieju.
Klepali nas jak chcieli. Jak można mieć o połowę mniej sytuacji bramkowych od drużyny w której gracze są 2 klasy niżej niż nasi? U nas cały skład gra w top 5 ligach w najlepszych klubach, a u nich wszyscy są z ligi równie słabej jak ekstraklasa
@twoj_starrry: gościu ja nie bronie michniewicza... Spaślak jest do #!$%@? po mundialu i to jest fakt. Jednak w tym meczu nie ma co mówić o farcie. To że mamy pierwszego bramkarza Juventusu to jest fart?
Mecz spokojnie mógł się skończyć wyższym wynikiem.
@Manfakk Większej głupoty dawno nie przeczytałem xD w takim razie dlaczego taki Bereszyński męczy się całe życie grając o nic w Sampdorii albo Świderski gra w MLS jak mogliby jechać do Arabii Saudyjskiej i na luzie być gwiazdami ligi za lepszą kasę.

Ich liga jest słaba, w Arabii gra Krychowiak, strzela bramki i jest jednym z lepszych piłkarzy, to chyba mówi wszystko o poziomie ligi. Oni umiejętnościami indywidualnymi są słabi co widać