Wpis z mikrobloga

Ludzie nie powinni uprawiać seksu, który może potem powodować do zrodzenia dzieci. Zwykła osoba po tym jak je urodzi i zorientuje się, że jest w nieudanym małżeństwie zaczyna pragnąć śmierci. Taka osoba na pewno jest w stanie dobrze wychować dziecko nie narażając je na żadne problemy psychiczne. Gorzej jeśli nie chciała żyć już wcześniej. A często tak jest. Czemu ludzie fundują sobie problemy w postaci osób za które muszą być odpowiedzialni.
Prawie jak ja, która trochę żałuje, że ma dwa koty. Bo mając depresję czasem ciężko. Różnica jest taka, że kot nie ma świadomości, w ostateczności można się zabić, mimo jego posiadania. Z dzieckiem chyba trudniej.
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@poorepsilon: No to prawda, ja sam ze sobą mam problem i nie jestem zadowolony z kilku rzeczy które aktualnie się dzieja. I nie pakuje się z tego powodu w związek bo to by było przerzucanie problemów na drugą osobę.
Rezultat? Jakies #!$%@? i podteksty ze dawno już pewnie nie ruvhalem bo jak to favet beż baby może pedal? Dziękuję polskie społeczeństwo tai bardzo zacofane
@poorepsilon

Prawie jak ja, która trochę żałuję, że ma dwa koty. Bo mając depresję czasem ciężko.

Też się zawsze trochę dziwię jak najbardziej aktywne smutasy na tym portalu mówią ciągle o tym jak bardzo kochają swoje zwierzątka i wszystko, ja swoje pooddawałam bo choć oddawanie zwierząt jest #!$%@? to wydawało mi się że będąc takim człowiekiem (nawet dbając o nie dużo lepiej niż o siebie) nie powinnam mieć takiej odpowiedzialności bo mogę
@poorepsilon: a mnie i 99% populacji tego kraju #!$%@? to obchodzi, nie rozkminiamy tylko lecimy z tematem w życiu. Gówno się czasem zdarza, a z całą pewnością jakbym słuchał wykopków to bym dzisiaj nie miał ani mieszkania, ani rodziny, ani oszczędności ani znajomych xD