Wpis z mikrobloga

Ale typowe łymyn moment - jak się wam nie chcę czytać to dam wam TLDR:

pseudo artykuł pisany z perspektywy faceta, który poszedł do klubu, spotkał ją, wyr00chał swoją eks, następnego dnia bal się ze ta chce z nim być i dla niej seks = powrót, a okazało się że ona pierwsza mu dała kosza a ten zrobił pikachu face

Ale na końcu takie zdanie:

No bo jak to: dla niej to był tylko seks? Jak to nie chciała do mnie wrócić?! Jakim prawem?! Przecież była kobietą! Powinna chcieć zbierać za mną brudne skarpety, gotować mi obiadki i robić mi awantury za piwo z kolegami! No i kochać mnie. Kochać! To przecież ja znowu miałem ją rzucić!


You're gonna need a bigger bait, żaden facet by tak nie powiedzial nigdy. Łymyn nie potrafi nawet utworzyć wiarygodnego baita

https://sprawdzone.pl/artykul/balem-sie-powiedziec-ewie-ze-to-byl-tylko-seks-ale-jej-zachowanie-kompletnie-mnie-zaskoczylo,aid,8484

#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski
Pobierz Pozytywny_gosc - Ale typowe łymyn moment - jak się wam nie chcę czytać to dam wam TLD...
źródło: comment_1669593683LXnorMbDz3dmXv3JCO9tUf.jpg
  • 7