Wpis z mikrobloga

@banan11: To są śluby pod przymusem. Nie weźmiesz, to płacisz karę, więc według polskiego prawa i zasad społecznych powinny być nieważne. Tylko żaden prawnik nie weźmie takiej sprawy o ,,nadpłaconą" karę, bo walczyć z prawnikami TVN to tak jak ścigać się Oplem Mantą z bolidem Formuły 1 teamu Ferrari. Nie ta kasa. TVN ma pewnie jakieś mocne ,,korpo" 60 głów, a kancelarie małe mają maksymalnie po 3 osoby, w tym 2
@banan11: Ja wiem, że to ironia. Jednak bardziej chciałem porównać akurat aktualny ,,Rolnika" i sezon ,,Ślubu", co wyszło mi, że ,,Rolnik" był lepszy do śledzenia. ,,Ślub" miał dobre sezony, typu pierwszy i potężna Ewa Kraka co nie chciała uspokoić psa większego od siebie, aby nie atakował Darka czy Natalia i Jacek-spina w mieszkaniu, sezon z Igą i nawiedzonym Maciejem co nie może zmoczyć bez ślubu z księdzem, bo cywilny się nie
@Sylwiusz89: to, że Earl Grey stać na lepszych prawników niż jakiegoś fizola, to bez dyskusji. Ale nie zgodzę się, że śluby są nieważne, bo zawarte pod przymusem (jakby ktoś stałby przy nich z pistoletem przyłożonym do głowy, to wtedy owszem). Nie jest takie oczywiste jakby sprawa wyglądała w polskim sądzie – moim zdaniem nie można wykluczyć, że sąd uznałby zapis nakładujący karę za brak zawarcia małżeństwa za nieważny. Oczywiście się nie
@jestemzdyskonta: To nie w pierwszym, którymś późniejszym była taka sytuacja, że nakręcili pannę co wycofała się, jak jej matka nie dała wsparcia przez telefon, a babka prawie na zawał zeszła. Tylko wtedy nie pokazali typa co jej wybrali, więc to było takie chyba pokazanie, że my ludzie i też takie sytuacje akceptujemy. Ktoś o tym pisał, że jak już jedzie się do Wąchocka czy innego Wygwizdowa, gdzie bierze się ślub, to
@banan11: #!$%@?ąc od formatów, to ewidentnie dobierając ludzi w rolniku dobiera się w miarę możliwości spoko ludzi, którzy mają szanse z kmś się związać. Natomiast w tvn chyba wybierają ludzi popieprzonych żeby były jazdy i beka. Bo jamnikara i mamarysia to były osoby, które po pierwszych testach powinny być odrzucone żeby nie katować ich nowych towarzyszy.
@PrawdaPrawda: wiesz, w Rolniku mogliby wziąć Wieśka i Mietka, bo nie uwierzę, że nie mieli takich kandydatów rodem z "Chłopaków do wzięcia", ale może w założeniach licencyjnych jest, że nie można robić z tego programu prześmiewczego. W przypadku Ślubu, tam podobno wypełnia się szereg ankiet, w tym o cechach kandydatki idealnej. Jeśli diskopolwiec zaznaczył, że chce długowłosą brunetkę 1.70 cm co lubi szpilki, a dali mu Mamarysię to powinien jasno zarzucić
@banan11: To samo zrobili Martynie. Ogarniętej dziewczynie z ambicjami z dobrego domu-ojciec lekarz z Siedlec, dość znana persona, wiem od kolegi co jest stamtąd, chyba nawet jakiś działacz sportowy po godzinach dali typa bez ambicji, co nawet nie wyglądał i przy pierwszej okazji sprowadził ex na spotkanie z Martyną. Tzw. upokorzenie lub jego próba, bo to wyglądało tak, Ty mnie nie chcesz, to ja Ci pokażę, że inna mnie chce, WTF?