Wpis z mikrobloga

Wziąłem udział w znacznej części wykopaczek. Proszę organizatorów o jedną rzecz.

Zastanówcie się, co zrobić z osobami, które udzielają się wyłącznie na "pato tagach" - poprzednio wylosowałem @Czoko_Tubka , gość udziela się jedynie na tagach o kononie, patostreamy, danielemagicale itp. Napociłem się, żeby zrobić mu piękną i wartościową paczkę, zlał mnie ciepłym moczem, zero wiadomości, nic, tylko wiem z panelu, że paczkę odebrał :( Dobre byłoby losowanie ludzi z tych tagów wyłącznie między sobą bo żałuję przez to udziału w poprzedniej edycji, a takie rzeczy psują ideał tej zajebistej akcji. Dzięki wykopace poznałem kilka wartościowych osób. Chciałbym, aby taki poziom się utrzymał.

Z góry zaznaczam, że jeżeli znowu wylosuję osobę, która na wykopie tworzy jedynie patologiczne treści, nie wyślę paczki i z radością powędruję na ścianę wstydu.

@wykoPAKA #wykopaka #wykopoczta
  • 10
@mateoaka: podobną sytuację miałem rok temu, na innym koncie, które niestety na przestrzeni czasu musiałem usunąć. Nie pamiętam już szczerze mówiąc jaką miał nazwę na profilu. Z tym, że u mnie była to osoba, od której ja dostałem paczkę.
Zero kontaktu, na podziękowania też nie zareagował, gdy chwaliłem się paką po jej otrzymaniu. Też pomimo tego, że wiadomo, doceniam gest itp, każdy daje ile może itp, przyznam szczerze, że czułem, że
Napociłem się, żeby zrobić mu piękną i wartościową paczkę, zlał mnie ciepłym moczem, zero wiadomości, nic, tylko wiem z panelu, że paczkę odebrał


@mateoaka: miałam kiedyś tez taką sytuację - napociłam się nad paczką, szukałam planszówek/karcianek, wysyłałam specjalnie kurierem, żeby doszła szybko, a trafiłam na typa, który komentował wcześniej tag wykopaki, że gdyby miał zrobić paczkę, na którą wydał "grosze" (to było kilka lat temu, jak były progi) to by w
@Constantine: Współczuję! Mój ananasek też pisał po tagiem, coś w stylu, że mógłbym dupę ruszyć i wysłać już paczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to kiedy do terminu było jeszcze sporo czasu...

@kurazjajami: Ajjj, współczuję, to miałeś dużego pecha!