Wpis z mikrobloga

Od tego dnia, Rebecco, obiecuję ci te rzeczy: będę się z Tobą śmiał w chwilach radości i pocieszał Cię w chwilach smutku. Będę dzielić z tobą Twoje marzenia i wspierać Cię, gdy będziesz dążyć do osiągnięcia swoich celów. Będę Cię słuchał ze współczuciem i zrozumieniem, a także mówił do ciebie z zachętą. Pomogę ci, gdy będziesz tego potrzebowała i odsunę się, gdy nie będziesz. Pozostanę Ci wierny na dobre i na złe, w czasie choroby i zdrowia. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką i zawsze będę Cię kochać i szanować.

Rebecco, biorę Cię za moją partnerkę: by być z Tobą od tego dnia, już do końca świata. Daję Ci moją niekończącą się miłość i oddanie. Obiecuję być wiernym Tobie, pielęgnować Cię i dzielić z Tobą moje myśli, nadzieje i marzenia. Cieszę się, że resztę życia spędzę z Tobą, mój najlepszy Przyjacielu. Będę Cię kochać na zawsze.

Rebecco, dziś łączę moje życie z Twoim, jako twój Przyjaciel, Kochanek i Powiernik. Pozwól mi być ramieniem, na którym się oprzesz. Skałą, na której spoczniesz. Towarzyszem Twojego życia. Od tego dnia, to z Tobą będę kroczyć moją ścieżką.

Rebecco, przyrzekamy sobie być kochającymi przyjaciółmi i partnerami w małżeństwie. Rozmawiać i słuchać. Ufać i doceniać się nawzajem. Szanować i cenić wyjątkowość drugiej osoby. Wspierać, pocieszać i umacniać się nawzajem przez życiowe radości i smutki. Obiecujemy dzielić się nadziejami, myślami i marzeniami, gdy będziemy budować nasze wspólne życie. Niech Nasze losy będą zawsze splecione, a nasza miłość utrzyma Nas razem. Zbudujemy dom pełen szacunku i honoru dla innych i siebie nawzajem. Niech nasz dom będzie na zawsze wypełniony pokojem, szczęściem i miłością.

Rebecca, biorę cię za moją prawnie poślubioną żonę. Przed tymi mangoświadkami ślubuję kochać Cię i opiekować się Tobą tak długo, jak oboje będziemy żyć. Przyjmuję Cię ze wszystkimi twoimi wadami i zaletami, tak jak ofiaruję Ci siebie ze wszystkimi moimi wadami i zaletami. Pomogę Ci, gdy będziesz potrzebowała pomocy i zwrócę się do Ciebie, gdy sam będę potrzebował pomocy. Wybieram Cię jako osobę, z którą spędzę swoje życie.

Rebecca, jesteś moją najlepszą przyjaciółką na całe życie. Przyrzekam czcić, zachęcać i wspierać Cię w naszej wspólnej wędrówce. Kiedy nasza droga stanie się trudna, obiecuję stać przy Tobie i podnosić Cię na duchu, abyśmy dzięki naszemu związkowi mogli osiągnąć więcej, niż moglibyśmy w pojedynkę. Obiecuję pracować nad naszą miłością i zawsze czynić Cię priorytetem w moim życiu. Każdym uderzeniem mojego serca będę Cię kochał. To jest moja uroczysta przysięga.

Ja Anon, biorę Ciebie Rushi... Rebecco za żonę i obiecuję oraz zobowiązuję się, przed Bogiem i tymi świadkami, być twoim kochającym i wiernym mężem. W dostatku i niedostatku. W radości i smutku. W chorobie i zdrowiu. Tak długo, jak oboje będziemy żyć.

Ja mocą, siłą Twoją będę,
gdy zmrok zapadnie - światłość wzbudzę
gdy krew i gorycz będą wszędzie,
ja mocą, siłą Twoja będę...

Ja Cię uniosę nad obłoki,
gdy ziemia pęknie - ześle deszcze
gdy ujrzysz ślady śmierci wszędzie
ja mocą, siłą Twoja będę... Rebecco.

#mangowpis #anime #rebecca
o.....l - Od tego dnia, Rebecco, obiecuję ci te rzeczy: będę się z Tobą śmiał w chwil...

źródło: comment_166965486470aOYJsfjq7HQHcQvv3Ev4.jpg

Pobierz

Co lepsze na prezent ślubny?

  • Prasa hydrauliczna (ang. hydraulic press) 52.2% (12)
  • Prasa matująca (ang. mating press) 47.8% (11)

Oddanych głosów: 23

  • 15
@CzosenWan: @JustKebab: @gabrysianowa: wszyscy jesteście zaproszeni na wesele, liczę na pijackie śpiewanie openingów, dakimakury pod pachami i łamanie stołów

co Ci?

zwykły chłopski wpis którego należy spodziewać się po rzuceniu nikotyny na dodatek do zwiększonego pragnienia filetowania wykopków

o.....l - @CzosenWan: @JustKebab: @gabrysianowa: wszyscy jesteście zaproszeni na wese...

źródło: comment_1669656199jB7OMMJGRQSrEqON6vNi9x.jpg

Pobierz