Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_nos: Teraz na fb i grupach motoryzacyjnych jest moda na hejtowanie poloneza i mieszanie go z błotem, ale takie akwarium na czarnych bym sobie chętnie przytulił. Do dziś nie mogę przeżyć ze dziadek trabanta oddał na złom jak miałem 10 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Do dziś nie mogę przeżyć ze dziadek trabanta oddał na złom jak miałem 10 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kompot_z_grzybuw: do dziś pamiętam widok z okna jak taki polonez w kremowym kolorze odjeżdżał na złom. Płakałem wtedy i rodzice mi obiecali, że po nubirze znowu będziemy mieli poloneza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kompot_z_grzybuw: sentyment do poloneza mogą mieć tylko ci, którzy nim nie jeździli jako kierowca. To było auto na którym pokonywałem swoje pierwsze kilometry po zdaniu prawka i gdybym miał możliwość to bym ustawowo nakazał natychmiastową konfiskatę za odszkodowaniem (za stracone na jazdę tym gównem zdrowie) i złomowanie każdego pozostałego egzemplarza tego ścierwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KHOT: Racja, chociaż jestem zboczony do starych aut właśnie z racji ich niedoskonałości, a w niektórych przypadkach nawet się okazuje ze starsze generacje są lepiej wykonane niż nowsze. Ale nie o tym, lubię te gowna tylko i wyłącznie ze względu na to ze tego już nie przybędzie
  • Odpowiedz