Wpis z mikrobloga

@Zjadlem_Babcie: przypomina mi się materiał gdzie para w Szwecji wychowuje chłopca neutralnie płciowo, miał na imię Micah, generalnie normalne dziecko, które bawiło się wszystkim, lalkami, samochodzikami, itd., dzieciak nie miał też żadnego problemu z tym że ubierał się w sukienki czy zaplatał sobie warkoczyki i malował paznokcie, co może być przez niektórych uznane za kontrowersyjne, ale zmierzam do tego że najbardziej się dało zauważyć właśnie to jak ten jego kontrowersyjny ojciec
Pobierz fizzly - @Zjadlem_Babcie: przypomina mi się materiał gdzie para w Szwecji wychowuje c...
źródło: comment_1669714110dLooMMbgW24aMjk9OwkT33.jpg
@fizzly: Dla mnie jest w ogóle kompletnie #!$%@? jak ci ultra-progresywni, 'torelancyjni' ludzie są antytezą tolerancji. Jak dla mnie wygląda to tak: chłopczyk bawi się samochodzikami? Fajnie. Bawi się barbie? Też fajnie. To nic nie musi oznaczać, to tylko dziecko, a może barbie mu się podoba bo jest jakiś dobry model, z wieloma dodatkowymi elementami, można zginać w kolanach łokciach itp. Nawet jak ostatecznie okaże się, że wyjdzie sfeminizowany homoseksualista(nie mówię,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tymczasem ci - O #!$%@? TO OZNACZA, ŻE JESTEŚ DZIEWCZYNKĄ BIERZ HORMONY I TNIJ SE #!$%@?. To samo z dziewczynkami, zacznie się bawić żołnierzykami, lubi krótkie włosy, zachowuje się jak chłopak - JESTEŚ FACETEM BIERZ HORMONY.


@Asd15: chłopie, jak to jest mieć takie urojenia? XD
@Asd15: no trochę cię poniosło, ale rozumiem ogólny przekaz i tak jak mówisz: dziecko to dziecka, to że chłopiec bawi się lalkami a dziewczynka autkami nie oznacza że wymaga zmiany płci.
chłopie, jak to jest mieć takie urojenia? XD


@mentari: Jakie urojenia? Normalnie nawet programy w tv robią, #!$%@? matka(zazwyczaj jest to typu artystka, piosenkarka itp) doprowadza dziecko do ruiny w Ameryce leci/leciało np. I am Jazz, o chłopcu Jazzie Jenningsie gdzie matka zdecydowała, że jest dziewczynką(bo był trochę sfeminizowany, ale w sumie był małym dzieckiem) i ciach hormony, ciach tniemy penisa. Normalnie kręcą o tym programy w tv a ten mi
Normalnie kręcą o tym programy w tv a ten mi mówi urojenia


@Asd15: nie no jak mówią tak w TV to tak musiało być w 100%, jak wiadomo w TV są najbardziej rzetelne reportaże w ogóle nie nastawione na oglądalność i na pewno by nic nie nagięli

nie no jak mówią tak w TV to tak musiało być w 100%, jak wiadomo w TV są najbardziej rzetelne reportaże w ogóle nie nastawione na oglądalność i na pewno by nic nie nagięli


@Constantine: Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. I am Jazz to żaden reportaż w stylu 30 minut i tyle(tak jak ten fejk z biednym piekarzem co rozdawał chleb za darmo, a się okazało, że to oszust),