Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gdy_przyjdzie_wiosna: ja kupiłem naprawiony i po opłatach już w PL. Wyszedł sporo taniej niż odpowiednik EU. Silnik w tej wersji w EU nie był dostępny. Przed kupnem sprawdzenie Carfax po VIN na 100% obowiązkowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gdy_przyjdzie_wiosna: ok 15k taniej wyszło niż ten sam rocznik EU. Wersja US ma silnik 2.5PB a wersja EU 1.6... Kupowałem w komisie w Ostrołęce. Popatrzę otomoto i podeślę. Facet dużo aut miał i ma z USA
@Gdy_przyjdzie_wiosna: tak jak @hyperlink: napisał:

Większość firm zaniża szacowaną kwotę sprowadzenia "pod dom" i to najczęściej o kilka dobrych tysięcy. Czekasz na auto 3 miesiące i co potem nie dopłacisz?


dodatkowo kwota "pod dom" w myśl ich rozumowania nie zawiera podatków wymaganych do rejestracji...
pytaj o to ile auto będzie kosztować pod domem po WSZYSTKICH opłatach tak że możesz iść do wydziału komunikacji rejestrować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gdy_przyjdzie_wiosna: przed zabawa w licytowanie rozeznaj się w cenach części blacharskich dla auta które cię interesuje. Czasem jest spoko a czasem może gleba na ziemię opaść.

Można też szukać licytacji z nietypowymi szkodami np mechanical/ engine/ transmission damage , theft, repossesion. Naprawa może nie być prostsza ani tańsza ale będziesz miał auto bezwypadkowe. Zależy na czym ci zależy.

Poza tym w każdym przypadku obowiązkowo konwersja lamp, kierunkow, zmiana softu, strojenie radia.