Wpis z mikrobloga

@andrewasos: Głupoty gadasz za głupoty. Z polakiem i budową raz mu sie udało owszem. Ale tak to zawsze gdy mialy być "dymy" to ich nie było, bo na każdy trudny temat mozna sobie wymyślic usprawiedliwenie w stylu "żałuje, to bylo kiedyś. Chodze do psychologa, mam depresje" . Wardega takie tłumaczenia kupowal i na tym sie konczyło.
@Dostaje_raka_na_YouTube: No #!$%@? przecież te tematy idelaniue potiwerdzjaą to co napisałem. Ja #!$%@?.
Marti rentiu mogl przeorać, ale tego nie zrobił bo sie rozbeczala i zaczela pitolic jaka to ona wrażliwa. narconia tez nie oral bo niby ma depresje. Co ty chcesz mi udowodnić?
Jak nie orał? Co według Ciebie byłoby oraniem? Uważasz, że ktokolwiek cisnąłby dalej laskę, która się właśnie rozpłakała?


@Dostaje_raka_na_YouTube: #!$%@? drżenie tematu typie. Przeciez o tym mowa. Czym ty sie podniecasz, ze zadaje pytanie, ktoś wymysla jaką kolwiek odpoweidz on to kupuje i koniec tematu. To cie podnieca? Beczenieto pewnie bayła jej manipulacyjna zagrywaka, tak samo jak to czeste pitolenie o problemach psychicznych

Jak sie mocno skonfrontował, co ty pitolisz. Tak