Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu widziałem tu zabawę polegającą na rozesłaniu nieopisanych nazwą dekantów innym mireczkom.
Każdy obdarowany miał sporządzić krótką recenzję odnośnie danego zapachu i wydać werdykt w postaci oceny od 1 do 10.

Tak się składa, że mam na stanie 5 dekantów po 5ml, które chciałbym wypełnić niezbyt znanymi na tagu pachnidłami i rozesłać w świat.
Czy byliby chętni na tego typu zabawę?
Prócz tego co zostało napisane wyżej warunki byłby następujące:

- Biorący udział przygotowują etykiety inpost celem dostarczenia próbek
- Każdy z Mirków ma 2-3 dni na przetestowanie zapachów (około 1ml z każdego dekantu) po tym czasie przesyła dekanty następnemu w kolejce Mirkowi korzystając z przesłanej przez niego etykiety
- W zabawie nie biorą udziału zielonki, wymagane czynne uczestnictwo w życiu tagu #perfumy oraz pewne doświadczenie ze światem perfum niszowych
- Ocena zapachów powinna zawierać:
* kilka zdań opisujących perfumy
* określenie czy jest to mainstream czy nisza
* ocena w skali od 1 do 10 obejmująca każde z osobna zapach, trwałość i projekcje
*ewentualną sugestie co do nazwy zapachu

Jeżeli będą chętni, to za kilka dni będę mógł nadać paczkę z dekantami. Zatem czekam na zgłoszenia do #perfumowarandkawciemno
Pobierz smutny_przerebel - Jakiś czas temu widziałem tu zabawę polegającą na rozesłaniu nieop...
źródło: comment_16697476974lo7D6lCFAyD0O2riIJBx4.jpg
  • 17
Okej, mamy piątkę chętnych, więc rozlosowałem kolejność udziału, która prezentuje się następująco:

@tangofever
@RumClapton
@loopie96
@Barcol
@bogusjr

Poproszę kolegę @tangofever o podrzucenie etykiety na priv.

Recenzje proszę podsyłać mi w wiadomości prywatnej -opublikuję je zbiorowo, żeby pozostali uczestnicy się nimi nie sugerowali. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym również wprowadzić małą zmianę do regulaminu, a mianowicie prosiłbym o określenie półki cenowej, w której uplasowalibyście zapach.

Ps; na mainstreamowe przyjemniaczki